Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez23:06:20
Mamasita 3 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 18.206.13.39

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 717
Posty na Forum 2192
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1383
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez23:06:20
Mamasita 3 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 6 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU12 tygodni
Marthinus17 tygodni
Holly18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
Punktacja po 10 Turniejach 0 tomekjez 05-08-2019 23:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Turnieje poniedziałkowe tenisa stołowego | turnieje wakacyjne
Autor Punktacja po 6 Turniejach
tomekjez
Administrator

Postów: 9
Miejscowość: Krakďż˝w
Data rejestracji: 22.05.11
Dodane dnia 23-07-2019 15:03
Punktacja po 6 Turniejach
1 Bruzda Rafał 95,1% 257
2 Wala Tomasz 71,3% 191
3 Apostoł Paweł 66,1% 176
4 Bolek Łukasz 89% 161
5 Skrzypek Grzegorz 86,3% 158
6 Dietrich Aleksander 59,6% 137
7 Nowak Alojzy 58,4% 135
8 Bodnar Michał 83,6% 122
9 Pasieczny Jan 61% 113
10 Janiszewski Mariusz 62% 111
11 Wojdyła Dominik 79,2% 110
12 Gala Bartłomiej 71,5% 104
13 Bodziony Mateusz 67,3% 97
14 Szelest Jacek 67,7% 93
15 Janik Grzegorz 64,4% 93
16 Bodnar Marcin 61,1% 89
17 Gala Dawid 59,1% 86
18 Wolanin Piotr 58,3% 84
19 Dudziak Damian 81,4% 72
20 Dąbrowski Damian 82,7% 71
21 Taler Dawid 56,2% 69
22 Gala Stanisław 54,1% 53
23 Zieliński Andrzej 55,4% 52
24 Łakomy Mariusz 50,4% 49
25 Piegza Adrian 100% 48
26 Urban Piotr 51,9% 45
27 Dymek Michał 68,8% 33
28 Jedynak Damian 67,4% 31
29 Wierzbiński Marcin 58,8% 30
30 Szymoniak Tadeusz 60,9% 28
31 Łopatka Władysław 52,9% 27
32 Lelek Paweł 54,3% 25
33 Glinka Marek 48,9% 23
34 Palczyński Bogdan 48,9% 23


Deska: DONIC Persson Professional
FH: XIOM Sigma II Europe Max
BH: XIOM Sigma II Europe 2.0
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum