Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Blady 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 54.166.130.157

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 689
Posty na Forum 2163
Komentarzy 4580
Księga Gości
Newsy 1355
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6626
Ostatnio Widziani
Blady 1 tydzień
Marthinus 2 tygodni
losfer 2 tygodni
doktorek 2 tygodni
FilipU 3 tygodni
Mamasita 5 tygodni
Janosik 5 tygodni
tomekjez14 tygodni
alek15 tygodni
BOCHMAR22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 6 turniejach 0 losfer 09-10-2018 09:14
Punktacja po 5 turniejach 0 losfer 02-10-2018 07:02
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Turnieje poniedziałkowe tenisa stołowego | Cykl Zima - Wiosna 2007
Autor Punktacja po 15 turniejach
Blady
Super Administrator

Postów: 186
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 08.07.06
Dodane dnia 08-05-2007 20:34
1 Mirosław Różyczka 677
2 Damian Zając 579
3 Sebastian Biały 575
4 Damian Dąbrowski 569
5 Sławomir Kluzek 567
6 Jacek Skalda 565
7 Tomasz Raś 550
8 Paweł Stach 539
9 Mariusz Bochenek 531
10 Marcin Pojnar 526
11 Jakub Biel 490
12 Wiesław Rygiel 478
13 Michał Górka 460
14 Jakub Michalec 455
15 Alojzy Nowak 436
16 Daniel Malec 434
17 Bogdan Palczyński 430
18 Stanisław Kurdziel 428
19 Wojciech Bartuzi 408
20 Marek Biesaga 387
21 Paweł Szlamka 379
22 Jan Seweryn 311
23 Dariusz Dulian 236
24 Lucjan Kacik 209
25 Łukasz Białczyk 207
26 Jacek Szelest 205
27 Roman Cichewicz 193
28 Paweł Ślazyk 191
29 Norbert Mazurkiewicz 158
30 Tomasz Janik 150
31 Tomasz Wrześniowski 133
32 Damian Jarasz 123
33 Jacek Orczyk 121
34 Łukasz Fita 112
35 Grzegorz Kluzek 97
36 Piotr Światłoń 76
37 Piotr Rospond 70
38 Szymon Golara 68
39 Sebastian Światłoń 67
40 Michał Kozieł 60
41 Tomasz Raputa 56
42 Andrzej Szlamka 46
43 Piotr Piaskowski 37
44 Wojciech Wiecha 34
44 DRJ 34
46 Grzegorz Pałka 33
46 Antoni Szypuła 33
46 Ryszard Kuśnierz 33
49 Anna Fita 31
49 Ryszard Woźniak 31
51 Sebastian Antkowicz 29
52 Łukasz Stawiarz 28
53 Fraz Dybar 26


http://www.zaklady-bukmacherskie-sportowe-typy.info
http://www.zaklady-bukmacherskie-sportowe-typy.info
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
08/10/2018 21:23
..wielu widziało jak losfer pokonał McGregora, czyż to nie ta sama osoba smiley

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

Archiwum