Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni

Gości Online: 8

Twoje IP to: 18.232.171.18

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 718
Posty na Forum 2193
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1384
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6666
Ostatnio Widziani
tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU13 tygodni
Marthinus18 tygodni
Holly19 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Rozgrywki ligowe tenisa stołowego | 1 liga
Autor 4 kolejka I ligi m.płd
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 11-10-2008 22:08
UPKS DAWID Tarnogród - BTTS SILESIA Miechowice 2:8
Krzysztof Marcinowski - Karol Szotek 1:3 ()
Rafał Utylski - Jarosław Tomicki 2:3 ()
Krzysztof Marcinowski - Jarosław Tomicki 2:3 ()
Rafał Utylski - Karol Szotek 0:3 ()
Marcin Kubiak - Bartosz Kwodawski 3:0 ()
Tomasz Janik - Michał Gołdyn 0:3 ()
Marcin Kubiak - Michał Gołdyn 0:3 ()
Roman Torba - Bartosz Kwodawski 1:3 ()
Torba / Janik - Tomicki / Szotek 0:3 ()
Marcinowski / Kubiak - Pierończyk / Gołdyn 3:2 ()

KSTS Krosno - BISTS POLSPORT Bielsko-Biała 7:3
Robert Floras - Łukasz Pietraszko 3:0
Konstantyn Puszkariow - Xu Kai 2:3
Robert Floras - Xu Kai 1:3
Konstantyn Puszkariow - Łukasz Pietraszko 3:0
Sebastian Lubaś - Waldemar Pal 3:2
Damian Wojdyła - Kamil Michalik 3:2
Sebastian Lubaś - Kamil Michalik 1:3
Damian Wojdyła - Waldemar Pal 3:0
Pushkarov/Wojdyła - Xu/Michalik 3:2
Floras/Lubaś - Pietraszko/Zagajewski 3:0

UKTS ALFA Radzyń Podl. - PKS KOLPING Jarosław 8:2

KS KROTOSZ Krotoszyn - ZKS II Drzonków 7:3

KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice - KU AZS AE Wrocław 3:7
Edytowane przez doktorek dnia 13-10-2008 21:51
Autor RE: 4 kolejka I ligi m.płd
alien
Użytkownik

Postów: 71
Data rejestracji: 07.10.06
Dodane dnia 14-10-2008 16:22
nie mam nic do powiedzienia - ale zawsze to jakiś spam smiley


Jak ja niecierpie smerfów
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

tomekjez
21/08/2019 22:43
TOP 12 cyklu Lato 2019 odbędzie się w środę 28.08.2019 Jeśli ktoś z pierwszej 16-tki wie, że na pewno go wtedy nie będzie to proszę dać znać na Turnieju w poniedziałek, smsem, mailem, t

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

Archiwum