Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 18.232.171.18

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 718
Posty na Forum 2193
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1384
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6666
Ostatnio Widziani
tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU13 tygodni
Marthinus18 tygodni
Holly19 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Rozgrywki ligowe tenisa stołowego | 1 liga
Autor 3 kolejka I ligi m.płd
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 04-10-2008 23:04
3 kolejka

KSTS (m) Krosno - UPKS DAWID Tarnogród 4:6
Robert Floras - Roman Torba 3:0 ()
Konstantyn Puszkariow - Krzysztof Marcinowski 1:3 ()
Robert Floras - Krzysztof Marcinowski 1:3 ()
Konstantyn Puszkariow - Rafał Utylski 2:3 ()
Sebastian Lubaś - Marcin Kubiak 3:2 ()
Damian Wojdyła - Tomasz Janik 1:3 ()
Sebastian Lubaś - Tomasz Janik 3:0 ()
Damian Wojdyła - Marcin Kubiak 0:3 ()
Pushkarow / Jurczak - Marcinowski / Kubiak 2:3 ()
Floras / Lubaś - Utylski / Janik 3:1 ()

BISTS POLSPORT Bielsko-Biała - KS KROTOSZ Krotoszyn 7:3
Xu Kai - Krzysztof Strzałkowski 3:1 ()
Łukasz Pietraszko - Adrian Rybak 3:2 ()
Xu Kai - Adrian Rybak 3:0 ()
Łukasz Pietraszko - Krzysztof Strzałkowski 1:3 ()
Kamil Michalik - Kazimierz Wiszowaty 1:3 ()
Mateusz Zagajewski - Jarosław Maćkowiak 3:2 ()
Kamil Michalik - Jarosław Maćkowiak 3:2 ()
Waldemar Pal - Kazimierz Wiszowaty 0:3 ()
Xu / Michalik - Rybak / Strzałkowski 3:0 ()
Pietraszko / Zagajewski - Wiszowaty / Maćkowiak 3:0 ()

BTTS SILESIA Miechowice - UKTS ALFA Radzyń Podl. 7:3
PKS KOLPING Jarosław - KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice
7:3

KU AZS AE - m Wrocław - ZKS II Drzonków 3:7
Edytowane przez doktorek dnia 08-10-2008 15:59
Autor RE: 3 kolejka I ligi m.płd
dp012
Użytkownik

Postów: 51
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 19.10.06
Dodane dnia 06-10-2008 21:51
Brawo Rafał i Tomek.smiley
Autor RE: 3 kolejka I ligi m.płd
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 08-10-2008 15:59
Uzupełniłem wyniki Bielska.
Autor RE: 3 kolejka I ligi m.płd
alien
Użytkownik

Postów: 71
Data rejestracji: 07.10.06
Dodane dnia 14-10-2008 16:22
i wszystkie teamty na forum są moje smiley


Jak ja niecierpie smerfów
Autor RE: 3 kolejka I ligi m.płd
czkamyk
Użytkownik

Postów: 169
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 30.10.06
Dodane dnia 14-10-2008 18:44
Doktorek zacznij wpisywać posty odnośnie 4 ligi bo alienowi mało jest postówsmiley
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

tomekjez
21/08/2019 22:43
TOP 12 cyklu Lato 2019 odbędzie się w środę 28.08.2019 Jeśli ktoś z pierwszej 16-tki wie, że na pewno go wtedy nie będzie to proszę dać znać na Turnieju w poniedziałek, smsem, mailem, t

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

Archiwum