Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni

Gości Online: 11

Twoje IP to: 18.232.171.18

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 718
Posty na Forum 2193
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1384
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6666
Ostatnio Widziani
tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU13 tygodni
Marthinus18 tygodni
Holly19 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Rozgrywki ligowe tenisa stołowego | 1 liga
Autor 2 kolejka I ligi m.płd
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 29-09-2008 13:08
UPKS DAWID Tarnogród - PKS KOLPING Jarosław 5:5
Krzysztof Marcinowski - Tomasz Klag 3:0 ()
Roman Torba - Igor Gudilkin 2:3 ()
Krzysztof Marcinowski - Igor Gudilkin 3:2 ()
Roman Torba - Tomasz Klag 0:3 ()
Marcin Kubiak - Jacek Flaumenhaft 3:1 ()
Rafał Utylski - Konrad Zieliński 0:3 ()
Marcin Kubiak - Konrad Zieliński 3:0 ()
Rafał Utylski - Jacek Flaumenhaft 0:3 ()
Torba / Janik - Gudilkin / Klag 0:3 ()
Marcinowski / Kubiak - Zieliński / Flaumenhaft 3:0 ()

ZKS II Drzonków - BISTS POLSPORT Bielsko-Biała 3:7
Sebastian Powroźniak - Kamil Michalik 1:3 ()
Maciej Karmoliński - Łukasz Pietraszko 3:0 ()
Sebastian Powroźniak - Łukasz Pietraszko 2:3 ()
Maciej Karmoliński - Kamil Michalik 2:3 ()
Jędrzej Małolepszy - Waldemar Pal 1:3 ()
Krystian Tokarski - Mateusz Zagajewski 3:2 ()
Jędrzej Małolepszy - Mateusz Zagajewski 1:3 ()
Krystian Tokarski - Waldemar Pal 1:3 ()
Karmoliński / Małolepszy - Pietraszko / Zagajewski 3:2 ()
Powroźniak / Tokarski - Michalik / Pal 1:3 ()

KU AZS AE - m Wrocław - BTTS SILESIA Miechowice 1:9
KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice - UKTS ALFA Radzyń Podl. 3:7
KS KROTOSZ Krotoszyn - KSTS (m) Krosno 4:6

mecz 6. kolejki rozegrany awansem
KS KROTOSZ Krotoszyn - UKTS ALFA Radzyń Podl. 2:8

TABELA
M Nazwa L.g Pkt
1 UKTS ALFA Radzyń Podl. 3 6
2 PKS KOLPING Jarosław 3 5
3 BTTS SILESIA Miechowice 2 4
4 KSTS (m) Krosno 2 4
5 UPKS DAWID Tarnogród 3 4
6 BISTS POLSPORT Bielsko-Biała 2 3
7 KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice 2 0
8 ZKS II Drzonków 2 0
9 KU AZS AE - m Wrocław 3 0
10 KS KROTOSZ Krotoszyn 4 0
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

tomekjez
21/08/2019 22:43
TOP 12 cyklu Lato 2019 odbędzie się w środę 28.08.2019 Jeśli ktoś z pierwszej 16-tki wie, że na pewno go wtedy nie będzie to proszę dać znać na Turnieju w poniedziałek, smsem, mailem, t

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

Archiwum