Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 18.232.171.18

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 718
Posty na Forum 2193
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1384
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6666
Ostatnio Widziani
tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU13 tygodni
Marthinus18 tygodni
Holly19 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Rozgrywki ligowe tenisa stołowego | 1 liga
Autor 1 kolejka I ligi m.płd
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 23-09-2008 18:27
1 kolejka:

BISTS POLSPORT Bielsko-Biała - UPKS DAWID Tarnogród 5:5
Xu Kai - Roman Torba 3:0 ()
Łukasz Pietraszko - Krzysztof Marcinowski 0:3 ()
Xu Kai - Krzysztof Marcinowski 3:0 ()
Łukasz Pietraszko - Tomasz Janik 3:2 ()
Kamil Michalik - Marcin Kubiak 0:3 ()
Mateusz Zagajewski - Rafał Utylski 0:3 ()
Kamil Michalik - Rafał Utylski 3:0 ()
Mateusz Zagajewski - Marcin Kubiak 0:3 ()
Xu / Michalik - Torba / Janik 2:3 ()
Pietraszko / Zagajewski - Marcinowski / Kubiak 3:2 ()

UKTS ALFA Radzyń Podl. - ZKS II Drzonków 10:0
KSTS (m) Krosno - KU AZS AE - m Wrocław 7:3
PKS KOLPING Jarosław - KS KROTOSZ Krotoszyn 6:4
BTTS SILESIA Miechowice - KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice 10:0

mecz 9. kolejki rozegrany awansem
UPKS DAWID Tarnogród - KS KROTOSZ Krotoszyn 8:2
Krzysztof Marcinowski - Krzysztof Strzałkowski 3:1 ()
Rafał Utylski - Adrian Rybak 3:1 ()
Krzysztof Marcinowski - Adrian Rybak 3:0 ()
Roman Torba - Krzysztof Strzałkowski 2:3 ()
Marcin Kubiak - Kazimierz Wiszowaty 3:1 ()
Tomasz Janik - Radosław Malinowski 3:0 ()
Marcin Kubiak - Radosław Malinowski 3:1 ()
Tomasz Janik - Kazimierz Wiszowaty 1:3 ()
Marcinowski / Kubiak - Rybak / Strzałkowski 3:1 ()
Utylski / Janik - Wiszowaty / Malinowski 3:2 ()
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

tomekjez
21/08/2019 22:43
TOP 12 cyklu Lato 2019 odbędzie się w środę 28.08.2019 Jeśli ktoś z pierwszej 16-tki wie, że na pewno go wtedy nie będzie to proszę dać znać na Turnieju w poniedziałek, smsem, mailem, t

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

Archiwum