Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 18.232.171.18

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 718
Posty na Forum 2193
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1384
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6666
Ostatnio Widziani
tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU13 tygodni
Marthinus18 tygodni
Holly19 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Rozgrywki ligowe tenisa stołowego | 1 liga
Autor Ranking I ligi gr.południe
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 18-09-2008 21:35
Wydziału Gier i Dyscypliny PZTS
RANKINGI - I LIGA MĘŻCZYZN - GR. POŁUDNIOWA

M Imie i nazwisko Klub Z(Ekstr.) P(Ekstr.) Pkt.(I liga)

BTTS SILESIA Miechowice
1 TOMICKI Jarosław BTTS SILESIA Miechowice 14 7 0÷0
2 SZOTEK Karol BTTS SILESIA Miechowice 0 1 0÷0
3 GOłDYN Michał BTTS SILESIA Miechowice 0 0 90÷18
4 KWODAWSKI Bartosz BTTS SILESIA Miechowice 0 0 68÷4
5 PIEROńCZYK Mirosław BTTS SILESIA Miechowice 0 0 45÷15
6 NAPIERAŁA Michał BTTS SILESIA Miechowice
7 BALCERZAK Łukasz BTTS SILESIA Miechowice
8 KALINOWSKI Mateusz BTTS SILESIA Miechowice
9 BŁAJET Mateusz BTTS SILESIA Miechowice
10 KOŁACZEK Michał BTTS SILESIA Miechowice

KS KROTOSZ Krotoszyn
1 RYBAK Adrian KS KROTOSZ Krotoszyn 0 0 72÷36
2 STRZAłKOWSKI Krzysztof KS KROTOSZ Krotoszyn 0 0 46÷20
3 WISZOWATY Kazimierz KS KROTOSZ Krotoszyn 0 0 45÷17
4 MAćKOWIAK Jarosław KS KROTOSZ Krotoszyn 0 0 18÷8
5 MALINOWSKI Radosław KS KROTOSZ Krotoszyn 0 0 12÷4

KSTS Krosno
1 PUSHKAROV Konstantyn KSTS Krosno
2 FLORAS Robert KSTS Krosno 2 3 51÷27
3 LUBAŚ Sebastian KSTS Krosno
4 WOJDYŁA Damian KSTS Krosno
5 JURCZAK Michał KSTS Krosno

KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice
1 KOLEKTA Jarosław KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice 0 0 67÷33
2 KąDZIELA Marek KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice 0 0 63÷45
3 PISARCZYK Tomasz KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice 0 0 33÷75
4 SUCHECKI Wacław KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice 0 0 21÷43
5 ZAJąC Leszek KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice 0 0 12÷27
6 SITKIEWICZ Jakub KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice 0 0 0÷32
7 SKOP Szymon KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice

KU AZS AE Wrocław
1 FORTUNKO Tomasz KU AZS AE Wrocław 0 0 47÷37
2 ROGóZ Grzegorz KU AZS AE Wrocław 0 0 47÷43
3 URBAńSKI Tomasz KU AZS AE Wrocław 0 0 30÷52
4 DUNIEC Kamil KU AZS AE Wrocław 0 0 13÷30
5 JAROSIK Michał KU AZS AE Wrocław 0 0 4÷0
6 MICHALAK Rafał KU AZS AE Wrocław 0 0 3÷3
7 MATUSZEWSKI Piotr KU AZS AE Wrocław 0 0 0÷4
8 KOśCIELNIAK Przemysław KU AZS AE Wrocław 0 0 0÷5
9 BAŃKOSZ Michał KU AZS AE Wrocław
10 KUPSIK Jakub KU AZS AE Wrocław

PKS KOLPING Jarosław
1 GUDILKIN Igor PKS KOLPING Jarosław 0 0 84÷24
2 KLAG Tomasz PKS KOLPING Jarosław 0 0 72÷36
3 FLAUMENHAFT Jacek PKS KOLPING Jarosław 0 0 52÷20
4 ZIELIńSKI Konrad PKS KOLPING Jarosław 0 0 40÷24
5 DUDEK Radosław PKS KOLPING Jarosław 0 0 8÷0
6 DZIUKIEWICZ Kamil PKS KOLPING Jarosław
7 WAŁCZYŃSKI Marcin PKS KOLPING Jarosław
8 ADAMSKI Łukasz PKS KOLPING Jarosław
9 GŁĄB Damian PKS KOLPING Jarosław

UKTS ALFA Radzyń Podl.
1 TELNOY Mykola UKTS ALFA Radzyń Podl.
2 CHOJNICKI Maciej UKTS ALFA Radzyń Podl. 0 2 69÷15
3 FAREITARAU Dmitrij UKTS ALFA Radzyń Podl. 0 0 102÷6
4 KALITA Artur UKTS ALFA Radzyń Podl. 0 0 81÷27
5 WIERZCHOWSKI Michał UKTS ALFA Radzyń Podl. 0 0 50÷22
6 WIERZCHOWSKI Jakub UKTS ALFA Radzyń Podl.

UPKS DAWID Tarnogród
1 MARCINOWSKI Krzysztof UPKS DAWID Tarnogród 7 18 0÷0
2 UTYLSKI Rafał UPKS DAWID Tarnogród 1 1 0÷0
3 JANIK Tomasz UPKS DAWID Tarnogród 0 0 33÷69
4 KUBIAK Marcin UPKS DAWID Tarnogród
- TORBA Roman UPKS DAWID Tarnogród
- ŁUSZCZ Andrzej UPKS DAWID Tarnogród

ZKS II Drzonków
1 YI Lei ZKS II Drzonków 15 13 0÷0
2 KARMOLIńSKI Maciej ZKS II Drzonków 0 0 40÷42
3 POWROźNIAK Sebastian ZKS II Drzonków 0 0 31÷27
4 TOKARSKI Krystian ZKS II Drzonków 0 0 14÷20
5 RAKOWSKI Tomasz ZKS II Drzonków 0 0 8÷12
6 MAŁOLEPSZY Jędrzej ZKS II Drzonków
- GRUDZIEŃ Piotr ZKS II Drzonków

BISTS POLSPORT Bielsko Biała
1 XU Kai BISTS POLSPORT Bielsko Biała
2 PIETRASZKO Łukasz BISTS POLSPORT Bielsko Biała
3 MICHALIK Kamil BISTS POLSPORT Bielsko Biała
4 PAL Waldemar BISTS POLSPORT Bielsko Biała
5 ZAGAJEWSKI Mateusz BISTS POLSPORT Bielsko Biała
6 JAKUBIEC Krzysztof BISTS POLSPORT Bielsko Biała
- WRÓBEL Paweł BISTS POLSPORT Bielsko Biała
- ROJ Wojciech BISTS POLSPORT Bielsko Biała
- GRACZ Marek BISTS POLSPORT Bielsko Biała
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

tomekjez
21/08/2019 22:43
TOP 12 cyklu Lato 2019 odbędzie się w środę 28.08.2019 Jeśli ktoś z pierwszej 16-tki wie, że na pewno go wtedy nie będzie to proszę dać znać na Turnieju w poniedziałek, smsem, mailem, t

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

Archiwum