Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 18.232.171.18

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 718
Posty na Forum 2193
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1384
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6666
Ostatnio Widziani
tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU13 tygodni
Marthinus18 tygodni
Holly19 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Rozgrywki ligowe tenisa stołowego | 1 liga
Autor 3 kolejka
Blady
Super Administrator

Postów: 186
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 08.07.06
Dodane dnia 23-09-2006 22:10
PKS OPOKA Trzebinia - ŁTSR KASTOR Łask 7:3

Zbigniew Grześlak - Rafał Łaszczyński 2:3 ()
Karol Strowski-Prus - Patryk Chojnowski 0:3 ()
Xu Kai - Patryk Chojnowski 3:2 ()
Karol Strowski-Prus - Rafał Łaszczyński 3:0 ()
Waldemar Pal - Karol Chojnowski 3:0 ()
Rafał Utylski - Karol Chojnowski 3:0 ()
Rafał Utylski - Witold Uzarczyk 3:0 ()
Waldemar Pal - Witold Uzarczyk 3:0 ()
Prus-Strowski / Kai - Chojnowski / Łaszczyński 2:3 ()
Utylski / Pal - Uzarczyk / Chojnowski 3:0 ()

Tabela

1 TS GÓRNIK Miechowice 3 6 3 0 0 26:4
2 PKS OPOKA Trzebinia 3 6 3 0 0 25:5
3 JKTS Jastrzębie (męż) 3 5 2 1 0 20:10
4 GLKS - m Nadarzyn 3 3 1 1 1 16:14
5 ŁTSR KASTOR Łask 3 3 1 1 1 15:15
6 KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice 3 3 1 1 1 14:16
7 ZKS II Drzonków 3 2 1 0 2 12:18
8 KU AZS AE - m Wrocław 3 2 1 0 2 10:20
9 PKS KOLPING Jarosław 3 0 0 0 3 7:23
10 AZS AJD MUSTANG Częstochowa 3 0 0 0 3 5:25
http://www.zaklady-bukmacherskie-sportowe-typy.info
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

tomekjez
21/08/2019 22:43
TOP 12 cyklu Lato 2019 odbędzie się w środę 28.08.2019 Jeśli ktoś z pierwszej 16-tki wie, że na pewno go wtedy nie będzie to proszę dać znać na Turnieju w poniedziałek, smsem, mailem, t

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

Archiwum