Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 18.232.171.18

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 718
Posty na Forum 2193
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1384
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6666
Ostatnio Widziani
tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU13 tygodni
Marthinus18 tygodni
Holly19 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Ogłoszenia | Ogłoszenia
Autor III WTK
Blady
Super Administrator

Postów: 186
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 08.07.06
Dodane dnia 30-01-2007 00:32
1 PAL WALDEMAR PKS OPOKA TRZEBINIA 90

2 MADZULA PAWEŁ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 85
3 GOLONKA ALBERT UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 81

4 OSIKA JANUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 77

5 OSIKA SŁAWOMIR KS GORCE NOWY TARG 74

6 RÓŻYCZKA MIROSŁAW OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 72

7-8
KIERSKI MIKOŁAJ KS GORCE NOWY TARG 69
UTYLSKI FILIP MKS KSOS KRAKÓW 69

9-12
BIAŁY SEBASTIAN OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 62
WAWRZON MATEUSZ KS GORCE NOWY TARG 62
KLUZEK SŁAWOMIR KS BRONOWIANKA KRAKÓW 62
KIERSKI SZYMON KS GORCE NOWY TARG 62

13-16
JĘDRZEJCZYK KAROL MKS KSOS KRAKÓW 53
KULEWICZ RADOSŁAW UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 53
STANISZ WOJCIECH UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 53
HOMOLA PIOTR MKS KSOS KRAKÓW 53

17-24
TALAR KONRAD KS "SZCZAWA" SZCZAWA 40
LEKKI PAWEŁ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 40
ŚWIATŁOŃ PIOTR UKS ZARABIE MYŚLENICE 40
BARTUZI WOJCIECH KS CRACOVIA KRAKÓW 40
POJNAR MARCIN STS OSP KOZINIEC 40
KOSMAL WOJCIECH KS TURBACZ MSZANA DOLNA 40
RAŚ TOMASZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 40
BIAŁCZYK ŁUKASZ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 40

25-32
NIEĆ ANDRZEJ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 25
ŚLAZYK PAWEŁ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 25
GOLONKA ADAM UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
SURMA MARIUSZ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 25
ROSPOND PIOTR UKS ZARABIE MYŚLENICE 25
ZAJĄC DAMIAN PKS OPOKA TRZEBINIA 25
SKALDA JACEK OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 25
KĄDZIOŁKA PIOTR UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25

33-40
TALAR PAWEŁ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 18
KĄDZIOŁKA KRZYSZTOF UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18
KRUCZEK MATEUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18
ŚWIATŁOŃ SEBASTIAN UKS ZARABIE MYŚLENICE 18
KURNYTA MARIUSZ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 18
BUKOWSKI ADRIAN KS GORCE NOWY TARG 18
SŁOWIKOWSKI BARTŁOMIEJ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18
CZYSZCZOŃ JAKUB KS GORCE NOWY TARG 18

41-48
ZAPAŁA JAKUB UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 16
STACH PAWEŁ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 16
PITALA STANISŁAW KS TURBACZ MSZANA DOLNA 16
MISZCZYK ŁUKASZ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 16
GROŃ SZCZEPAN KS "SZCZAWA" SZCZAWA 16
MASŁOWSKI JAKUB UKS ZARABIE MYŚLENICE 16
SZLAMKA PAWEŁ KS CRACOVIA KRAKÓW 16
WRZEŚNIOWSKI TOMASZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 16

49
LENARCZYK MICHAŁ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 15

50
GÓRKA MICHAŁ MKS KSOS KRAKÓW 13
Edytowane przez Blady dnia 30-01-2007 00:36
http://www.zaklady-bukmacherskie-sportowe-typy.info
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

tomekjez
21/08/2019 22:43
TOP 12 cyklu Lato 2019 odbędzie się w środę 28.08.2019 Jeśli ktoś z pierwszej 16-tki wie, że na pewno go wtedy nie będzie to proszę dać znać na Turnieju w poniedziałek, smsem, mailem, t

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

Archiwum