Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

doktorek06:01:08
losfer 5 dni
FilipU 3 tygodni
Blady 8 tygodni
Marthinus 8 tygodni

Go¶ci Online: 4

Twoje IP to: 54.209.227.199

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 707
Posty na Forum 2182
Komentarzy 4585
Księga Go¶ci
Newsy 1374
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6653
Ostatnio Widziani
doktorek06:01:08
losfer 5 dni
FilipU 3 tygodni
Blady 8 tygodni
Marthinus 8 tygodni
Holly 9 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik16 tygodni
farokh17 tygodni
tomekjez31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Ogłoszenia | Ogłoszenia
Autor I OTK Weteranów 16-17.12+wyniki
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowo¶ć: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 01-12-2006 16:54
J A S T R Z Ę B I E Z D R Ó J 16 /17.12.2006 r.

16 17.12.2006 r. , Hala Sportowa Omega , ul. Harcerska 14 a, Jastrzębie Zdrój / Woj. ¦l±skie /.
Uczestnictwo :
W każdym OTK startuje dowolna liczba zawodniczek i zawodników, zgodnie z niżej wymienionymi kategoriami
wiekowymi :
40 49 lat (roczniki 1958 67)
50 59 lat (roczniki 1948 57)
60 64 lat (roczniki 1943 47)
65 69 lat (roczniki 1938 42)
70 74 lat (roczniki 1933 37)
75 79 lat (roczniki 1928 32)
powyżej 80 lat (rocznik 1927 i starsi
open.
System rozgrywania :
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Weteranów rozgrywa się w każdej kategorii wiekowej w trzech etapach :
I etap w grupach po 4,5 lub 6 zawodników, w zależno¶ci od ilo¶ci zgłoszeń w danej kategorii wiekowej. W każdej
kategorii wiekowej z grupy wychodzi taka ilo¶ć zawodników, by można z nich utworzyć turniej główny na maksimum 16
osób ( w przypadku mniejszej liczby uczestników niż 16 do turnieju głównego zakwalifikuje się 8 zawodników ).
II etap turniej pocieszenia dla zawodników, którzy nie zakwalifikowali się do turnieju głównego. Turniej
pocieszenia rozegrany zostanie systemem pucharowym do wyłonienia miejsc 17-20.
III etap turniej główny systemem pucharowym z wyłonieniem miejsc : 1,2, 3-4, 5-8, 9-12, 13-16.
Program zawodów :
16.12.2006 r. / sobota /
godz. 845 9 00 uroczyste otwarcie,
godz. 900 gry mężczyzn,
godz. 10 00 gry kobiet,
godz. 14 00 15 00 przerwa obiadowa,
godz. 15 20 17 00 c.d. gier,
godz. 17 30 20 00 turniej pocieszenia.
17.12.2006 r. / niedziela /
od godz. 900 turniej główny,
godz. 1500 uroczyste zakończenie.
Zgłoszenia :
Do dnia 03.12.2006 roku ( niedziela ) należy przesłać pisemne zgłoszenia udziału na adres e-mailowy : jkts@poczta.wp.pl
lub tel./fax ( 0-10xx 32 ) 425-70-70 lub tel./fax ( 0-10xx 32 ) 47-16-512 lub pisemnie na adres : Jastrzębski Klub Tenisa
Stołowego, ul. Zielona 27/15, 44-335 Jastrzębie Zdrój.
Rezerwacja noclegów i wyżywienia :
Rezerwacji noclegów i wyżywienia należy dokonać do dnia 03.12.2006 roku ( niedziela ) na adres e-mailowy :
jkts@poczta.wp.pl lub tel./fax ( 0-10xx 32 ) 425-70-70 ( ustawiony w trybie automatycznym ) lub tel. kom. 0505447654
(Fajkus Roman ) lub tel./fax ( 0-10xx 32 ) 47-16-512.
Wpisowe, zakwaterowanie, wyżywienie :
Wpisowe : 30,00 zł od startuj±cej osoby,
Koszt zakwaterowania i wyżywienia :
zakwaterowanie 40,00 zł/dobę od osoby, za¶ całodziennego wyżywienia 35,00 zł od osoby.

________________________________________________________


Do tej pory zgłoszeni:
M.Biesaga,L.Kacik, B.Palczyński, J.Skalda, R.Ku¶nierz

Nie bać się i zgłaszaćsmiley
Edytowane przez doktorek dnia 21-12-2006 15:47
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
T-REX
Moderator

Postów: 84
Miejscowo¶ć: Kraków
Data rejestracji: 08.07.06
Dodane dnia 02-12-2006 23:10
Jasne Doktorek ma siły jeżdzić po weteranach i zdrowy a jak wtapia w lidze to umiera i wszystko go boli;-)
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowo¶ć: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 03-12-2006 00:15
Bo na Weteranach jest więcej takich jak ja, pozatym wiadome jest że nawet karetk±,na noszach, byle do stołu a dalej dam radęsmiley
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowo¶ć: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 14-12-2006 19:18
Ekipa się wykruszyła, jedziemy w trójke plus H.Mryc i może kto¶ jeszcze ale to stwierdze na miejscu. Szkoda bo w Krakowie jest dużo ludzi powyżej 40-tki którzy ograj± nie jednego faworyta ogólnopolskiego. My¶le że uwierz± w siebie jak będzie jaka¶ impreza Weteranów w Krakowie, zagraj± z czołówk± Polski i zobacz± że nie taki diabeł straszny. Po przyjeĽdzie zdam relację z imprezy bez względu na osi±gnięty wynik.
Autor RE: weterany
dp012
Użytkownik

Postów: 51
Miejscowo¶ć: kraków
Data rejestracji: 19.10.06
Dodane dnia 16-12-2006 10:06
Nie lepiej przy piecu posiedzieć, na drutach porobić, wnukom bajkę opowiedzieć ?smiley
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowo¶ć: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 16-12-2006 22:51
Dotarło nas pięciu z Krakowa.
Kategoria 40-49
Skalda Jacek
Biesaga Marek
Awans do finałowej 16-tki Skalda
Kategoria 40-49 była podzielona na 4 grupy po 8 osób. Z każdej grupy awansowały 4 osoby

Kat.50-59
Puu Aarne
Kacik Lucjan
Awans do finałowej 16-tki Puu
Kat.+70
Mryc Henryk Awans

Gry finałowe odbęd± się w niedziele 17.12 systemem pucharowym

Ponadto w kat.Open najdalej doszli J.Skalda przegrywaj±c rywalizacje z M.Lewczukiem o 8-ke i H.Mryc.

Je¶li dojadę na niedzielne finały podziele się dalszymi wynikami.
Edytowane przez doktorek dnia 20-12-2006 15:10
Autor RE: Weterany
dp012
Użytkownik

Postów: 51
Miejscowo¶ć: kraków
Data rejestracji: 19.10.06
Dodane dnia 16-12-2006 23:46
Brawo Jacek, brawo Aarne. Wracajcie z medalem to postawicie flaszkie.
Szkoda, że Rysiek nie pojechał. Grałem z nim w pi±tek i nie było łatwo.smiley
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
katapult
Użytkownik

Postów: 29
Miejscowo¶ć: Kraków
Data rejestracji: 29.08.06
Dodane dnia 17-12-2006 00:17
Brawo Weteranismiley dp012 zapraszam w poniedzialeksmiley może Marian wpu¶cismiley
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
BOCHMAR
Użytkownik

Postów: 127
Data rejestracji: 11.07.06
Dodane dnia 17-12-2006 09:55
Katapult-Marian wpu¶ci,ale chyba strażników na salęsmiley dp012 jak się do Koryzmy wybierasz to się dodatkowo ubezpiecz-nie wiadomo jaki będzie miał humorsmileypozdrosmileysmileysmiley


bochmar
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
Blady
Super Administrator

Postów: 186
Miejscowo¶ć: Kraków
Data rejestracji: 08.07.06
Dodane dnia 17-12-2006 11:38
pojechał kto¶ na finały?
Edytowane przez Blady dnia 17-12-2006 11:38
http://www.zaklady-bukmacherskie-sportowe-typy.info
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowo¶ć: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 17-12-2006 11:53
Mryc i Puu zostali w Jastrzębiu.
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
Blady
Super Administrator

Postów: 186
Miejscowo¶ć: Kraków
Data rejestracji: 08.07.06
Dodane dnia 21-12-2006 00:41
Klasyfikacje:

Kobiety:
1. PALUCH DOROTA 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ¦LˇSKIE 255
2. ZBOROWSKA ALINA 1964 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ¦LˇSKIE 235
3-4.
SIEWERT HALINA 1957 SIEMIANOWICE ¦L. ¦LˇSKIE 210
JABŁOŃSKA HELENA 1956 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ¦LˇSKIE 210
5-6.
GREGORCZYK TERESA 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185
NOWAKIEWICZ DANUTA 1961 KATOWICE ¦LˇSKIE 185
7-8.
KONOWOŁ JADWIGA 1955 SKOCZÓW ¦LˇSKIE 185
HOJKA JADWIGA 1961 CHORZÓW ¦LˇSKIE 185

MężczyĽni 40-49 lat:
1. WIELGUS STEFAN 1961 RADOM MAZOWIECKIE 255
2. NOWAKOWSKI WITOLD 1962 GLIWICE ¦LˇSKIE 235
3-4.
STOKLAS HUBERT 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
RYBAK KAZIMIERZ 1961 RYBNIK ¦LˇSKIE 210
5-8.
ROGOZIŃSKI TOMASZ 1963 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 185
PRZYBYŁOWICZ MAREK 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185
KALINA LESZEK 1963 ALEKSANDRÓW ŁÓD¬. ŁÓDZKIE 185
CHMIELEWSKI TOMASZ 1964 OLESNO MAŁOPOLSKIE 185
9-12.
BALAWAJDER BOGUSŁAW 1967 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE 170
JURGOŃSKI TOMASZ 1960 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 170
KOLIN ROMAN 1958 SZCZECIN ZACHODNIOPOM. 170
LEWCZUK MIROSŁAW 1959 CHORZÓW ¦LˇSKIE 170
13-16.
BUDKIEWICZ BOLESŁAW 1967 GLIWICE ¦LˇSKIE 160
SKALDA JACEK 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160
SOBCZAK KRZYSZTOF 1961 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 160
PRANDZIOCH JAN 1963 CHORZÓW ¦LˇSKIE 160
17-20.
ŁUGOWSKI JAROSŁAW 1962 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 145
GÓRKA LESZEK 1963 PSZÓW ¦LˇSKIE 145
IWUĆ STEFAN 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 145
MIREK KRZYSZTOF 1961 KOZY ¦LˇSKIE 145
21-24.
RYCZEK HENRYK 1961 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 125
BOBEREK TADEUSZ 1965 RYBNIK ¦LˇSKIE 125
MARCINIEC ANDRZEJ 1958 SOSNOWIEC ¦LˇSKIE 125
MIKOŁAJCZYK ROBERT 1959 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 125
25-28.
CIESIOŁKIEWICZ WALDEMAR 1960 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 100
BIESAGA MAREK 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 100
PALUCH RYSZARD 1959 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ¦LˇSKIE 100
WANAT ZDZISLAW 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ¦LˇSKIE 100

MężczyĽni - 50-59 lat:
1. GRABOWSKI HENRYK 1952 ŻORY ¦LˇSKIE 255
2. BADOWSKI KRZYSZROF 1957 ŻORY ¦LˇSKIE 235
3-4.
ZAGAJEWSKI STANISŁAW 1956 ¦WIEBODZICE DOLNO¦LˇSKIE 210
WINKIEL GRZEGORZ 1957 OBORNIKI ¦L . DOLNO¦LˇSKIE 210
5-8.
WALDOWSKI WOJCIECH 1953 GLIWICE ¦LˇSKIE 185
DĘBSKI JERZY 1956 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 185
PUU AARNE 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 185
DˇBROWSKI MAREK 1954 GLIWICE ¦LˇSKIE 185
9-12.
FAJKUS ROMAN 1952 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ¦LˇSKIE 170
MAKOWSKI JANUSZ 1957 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE 170
PIETRZYK ANDRZEJ 1952 SKOCZÓW ¦LˇSKIE 170
ŻUKOWSKI JANUSZ 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOM. 170
13-16.
RÓŻALSKI HENRYK 1953 SOSNOWIEC ¦LˇSKIE 160
PYCHYŃSKI EDMUND 1955 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 160
DZIENDZIEL ZDZISŁAW 1951 KOZY ¦LˇSKIE 160
SOKOŁOWSKI JANUSZ 1955 CZELAD¬ ¦LˇSKIE 160
17-20.
PITALA STANISŁAW 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 145
BIAŁOŃ BRONISŁAW 1948 GLIWICE ¦LˇSKIE 145
HOJNACCKI JERZY 1949 BIELSKO-BIAŁA ¦LˇSKIE 145
WĘGROWICZ WOJCIECH 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 145
21-24.
KOZAK BOGUSŁAW 1954 CHORZÓW ¦LˇSKIE 125
MIKA ZBIGNIEW 1956 KOZY ¦LˇSKIE 125
KACIK LUCJAN 1956 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 125
KUFEL TADEUSZ 1954 TYCHY ¦LˇSKIE 125
25-28.
PAWŁOWSKI ROMAN 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 100
ROZUM JAN 1952 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 100
JAROSZ STANISŁAW 1954 KOZY ¦LˇSKIE 100
URBAŃSKI ROMAN 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 100

MężczyĽni - 60-64 lat:
1. O¦LIZŁO BERNARD 1947 SKRZYSZÓW ¦LˇSKIE 255
2. ĆWIK ROMAN 1946 SIEMIANOWICE ¦L. ¦LˇSKIE 235
3-4.
BIADUŃ ANTONI 1944 ZABRZE ¦LˇSKIE 210
RENKEL EDMUND 1947 GRUDZIˇDZ KUJAWSKOPOM. 210
5-8.
PIETRZAK HENRYK 1947 SKOCZÓW ¦LˇSKIE 185
KOWALCZYK LESZEK CHORZÓW ¦LˇSKIE 185
GRUCA HENRYK 1946 KATOWICE ¦LˇSKIE 185
PYTKOWSKI TADEUSZ 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 185
9-12.
SAJDAK MAREK 1943 GLIWICE ¦LˇSKIE 170
MICHALAK HENRYK 1947 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 170
MARSZAŁEK FLORIAN 1945 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 170
STEFAŃSKI ZBIGNIEW 1943 GLIWICE ¦LˇSKIE 170
13-16.
JAGIELSKI ROMAN 1946 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 160
TELUK TADEUSZ 1946 GLIWICE ¦LˇSKIE 160
KAPTUR WOJCIECH 1947 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE 160
BIEGIESZ FRANCISZEK 1944 RYBNIK ¦LˇSKIE 160
17-18.
ŁYSAKOWSKI HENRYK 1946 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ¦LˇSKIE 145
ZGUDKA EDWARD 1945 WARSZAWA ¦LˇSKIE 145

Mężczyzna - 65-69 lat:
1. BANASZKIEWICZ RYSZARD 1941 BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE 255
2. WIATRAK ANDRZEJ 1939 RADOM MAZOWIECKIE 235
3-4.
WYRZYKOWSKI MARIAN 1939 ¦WINOUJ¦CIE ZACHODNIOPOM. 210
ORZECHOWSKI ZDZISŁAW 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210
5-6.
KWODAWSKI MARIAN 1938 GLIWICE ¦LˇSKIE 185
ROGOZIŃSKI RYSZARD 1938 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 185
7-8.
PIĘTA PIOTR 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 185
ZAIK STEFAN 1941 RYBNIK ¦LˇSKIE 185
9-10.
WZIˇTEK TADEUSZ 1942 GLIWICE ¦LˇSKIE 170
RDEST RYSZARD 1940 CZELAD¬ ¦LˇSKIE 170
11-12.
PALT GERARD 1942 KATOWICE ¦LˇSKIE 170
SZWAB ANTONI 1942 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE 170

MężczyĽni - powyżej 70 lat:
1. GORCZYCA BOGUSŁAW 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 255
2. MRYC HENRYK 1937 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 235
3-4.
JOŃSKI ZBIGNIEW 1934 WAŁBRZYCH DOLNO¦LˇSKIE 210
LESZCZYNA PAWEŁ 1935 GLIWICE ¦LˇSKIE 210
5-6.
SZNAJDERSKI ADAM 1936 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 185
GRUNA BOGUSŁAW 1933 JELENIA GÓRA DOLNO¦LˇSKIE 185
7-8.
NAJASEK STANISŁAW 1936 TYCHY ¦LˇSKIE 185
CHABIERSKI CZESŁAW 1937 STRZEGOM DOLNO¦LˇSKIE 185
9-10.
TARGOSIŃSKI JAN 1915 WARSZAWA MAZOWIECKIE 170
CIĘŻKOWSKI ERYK 1936 GLIWICE ¦LˇSKIE 170

OPEN:
1. LEWCZUK MIROSŁAW 1959 CHORZÓW ¦LˇSKIE
2. PRZYBYŁOWICZ MAREK 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE
3-4.
WIELGUS STEFAN 1961 RADOM MAZOWIECKIE
ROGOZIŃSKI TOMASZ 1963 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE
5-8.
RENKEL EDMUND 1947 GRUDZIˇDZ KUJAWSKOPOM.
GRABOWSKI HENRYK 1952 ¶ORY ¦LˇSKIE
BALAWAJDER BOGUSŁAW 1967 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE
KALINA LESZEK 1963 ALEKSANDRÓW ŁÓDZ. ŁÓDZKIE
9-16.
BUDKIEWICZ BOLESŁAW 1967 GLIWICE ¦LˇSKIE
BADOWSKI KRZYSZROF 1957 ¶ORY ¦LˇSKIE
DˇBROWSKI MAREK 1954 GLIWICE ¦LˇSKIE
SKALDA JACEK 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
BANASZKIEWICZ RYSZARD 1941 BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE
NOWAKOWSKI WITOLD 1962 GLIWICE ¦LˇSKIE
SOKOŁOWSKI JANUSZ 1955 CZELAD¬ ¦LˇSKIE
MRYC HENRYK 1937 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
17-32.
ORZECHOWSKI ZDZISŁAW 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE
ŁUGOWSKI JAROSŁAW 1962 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE
ZAGAJEWSKI STANISŁAW 1956 ¦WIEBODZICE DOLNO¦LˇSKIE
PALUCH DOROTA 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ¦LˇSKIE
SOBCZAK KRZYSZTOF 1961 TYMBARK MAŁOPOLSKIE
WANAT ZDZISLAW 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ¦LˇSKIE
KUFEL TADEUSZ 1954 TYCHY ¦LˇSKIE
BIESAGA MAREK 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
KAPTUR WOJCIECH 1947 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE
DĘBSKI JERZY 1956 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE
ROZUM JAN 1952 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE
MAKOWSKI JANUSZ 1957 WODZISŁAW ¦LˇSKI ¦LˇSKIE
KOLIN ROMAN 1958 SZCZECIN ZACHODNIOPOM.
CIESIOŁKIEWICZ WALDEMAR 1960 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE
PYCHYŃSKI EDMUND 1955 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE
RÓŻALSKI HENRYK 1953 SOSNOWIEC ¦LˇSKIE
33-57.
GORCZYCA BOGUSŁAW 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE
HOJKA JADWIGA 1961 CHORZÓW ¦LˇSKIE
RYCZEK HENRYK 1961 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE
PITALA STANISŁAW 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE
PUU AARNE 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
PALUCH RYSZARD 1959 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ¦LˇSKIE
WĘGROWICZ WOJCIECH 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE
KACIK LUCJAN 1956 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
PRANDZIOCH JAN 1963 CHORZÓW ¦LˇSKIE
STOKLAS HUBERT 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE
SZWAB ANTONI 1942 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE
GREGORCZYK TERESA 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE
SAJDAK MAREK 1943 GLIWICE ¦LˇSKIE
ZBOROWSKA ALINA 1964 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ¦LˇSKIE
TARGOSIŃSKI JAN 1915 WARSZAWA MAZOWIECKIE
URBAŃSKI ROMAN 1950 TYMBARK MALOPOLSKIE
WIATRAK ANDRZEJ 1939 RADOM MAZOWIECKIE
PIĘTA PIOTR 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE
PALT GERARD 1942 KATOWICE ¦LˇSKIE
WINKIEL GRZEGORZ 1957 OBORNIKI ¦L . DOLNO¦LˇSKIE
GÓRKA LESZEK 1963 PSZÓW ¦LˇSKIE
CHABIERSKI CZESŁAW 1937 STRZEGOM DOLNO¦LˇSKIE
KOZAK BOGUSŁAW 1954 CHORZÓW ¦LˇSKIE
MARCINIEC ANDRZEJ 1958 SOSNOWIEC ¦LˇSKIE
ŻUKOWSKI JANUSZ 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOM.
http://www.zaklady-bukmacherskie-sportowe-typy.info
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
17/06/2019 20:46
Prezes jak inny prezes wszechmogÄ…cy, regulamin, konstytucja ...

losfer
12/06/2019 08:03
Prezes, po długich przemyśleniach, wyznaczył TOP12 na 24 czerwca. Czyli 17 jeszcze walczymy o awans smiley

losfer
10/06/2019 07:38
Z tego co mówi regulamin (legendarny i mityczny swoją drogą) to TOP12 winien być za tydzień 17 czerwca. Jaby prezes zechciał potwierdzić to byłoby git. smiley

losfer
31/05/2019 18:46
Z poprzedniego turnieju (20 maja) brak mi miejsc 3-6. Bolek, Dąbrowski, Piegza i Dymek, ale kolejność nieznana

FilipU
21/05/2019 11:32
powyżej 16 lat( urodzeni 2003 i starsi) Turniej otwarty nie potrzebna licencja pzts Opłaty: do lat 16 brak wpisowego, powyżej 16 wpisowe 5 zł

Archiwum