Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 18.232.171.18

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 718
Posty na Forum 2193
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1384
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6666
Ostatnio Widziani
tomekjez 1 dzień
Mamasita 3 tygodni
Blady 5 tygodni
BOCHMAR 5 tygodni
alek 7 tygodni
losfer 7 tygodni
doktorek 9 tygodni
FilipU13 tygodni
Marthinus18 tygodni
Holly19 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Ogłoszenia | Ogłoszenia
Autor I OTK Weteranów 16-17.12+wyniki
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 01-12-2006 16:54
J A S T R Z Ę B I E Z D R Ó J 16 /17.12.2006 r.

16 17.12.2006 r. , Hala Sportowa Omega , ul. Harcerska 14 a, Jastrzębie Zdrój / Woj. Śląskie /.
Uczestnictwo :
W każdym OTK startuje dowolna liczba zawodniczek i zawodników, zgodnie z niżej wymienionymi kategoriami
wiekowymi :
40 49 lat (roczniki 1958 67)
50 59 lat (roczniki 1948 57)
60 64 lat (roczniki 1943 47)
65 69 lat (roczniki 1938 42)
70 74 lat (roczniki 1933 37)
75 79 lat (roczniki 1928 32)
powyżej 80 lat (rocznik 1927 i starsi
open.
System rozgrywania :
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Weteranów rozgrywa się w każdej kategorii wiekowej w trzech etapach :
I etap w grupach po 4,5 lub 6 zawodników, w zależności od ilości zgłoszeń w danej kategorii wiekowej. W każdej
kategorii wiekowej z grupy wychodzi taka ilość zawodników, by można z nich utworzyć turniej główny na maksimum 16
osób ( w przypadku mniejszej liczby uczestników niż 16 do turnieju głównego zakwalifikuje się 8 zawodników ).
II etap turniej pocieszenia dla zawodników, którzy nie zakwalifikowali się do turnieju głównego. Turniej
pocieszenia rozegrany zostanie systemem pucharowym do wyłonienia miejsc 17-20.
III etap turniej główny systemem pucharowym z wyłonieniem miejsc : 1,2, 3-4, 5-8, 9-12, 13-16.
Program zawodów :
16.12.2006 r. / sobota /
godz. 845 9 00 uroczyste otwarcie,
godz. 900 gry mężczyzn,
godz. 10 00 gry kobiet,
godz. 14 00 15 00 przerwa obiadowa,
godz. 15 20 17 00 c.d. gier,
godz. 17 30 20 00 turniej pocieszenia.
17.12.2006 r. / niedziela /
od godz. 900 turniej główny,
godz. 1500 uroczyste zakończenie.
Zgłoszenia :
Do dnia 03.12.2006 roku ( niedziela ) należy przesłać pisemne zgłoszenia udziału na adres e-mailowy : jkts@poczta.wp.pl
lub tel./fax ( 0-10xx 32 ) 425-70-70 lub tel./fax ( 0-10xx 32 ) 47-16-512 lub pisemnie na adres : Jastrzębski Klub Tenisa
Stołowego, ul. Zielona 27/15, 44-335 Jastrzębie Zdrój.
Rezerwacja noclegów i wyżywienia :
Rezerwacji noclegów i wyżywienia należy dokonać do dnia 03.12.2006 roku ( niedziela ) na adres e-mailowy :
jkts@poczta.wp.pl lub tel./fax ( 0-10xx 32 ) 425-70-70 ( ustawiony w trybie automatycznym ) lub tel. kom. 0505447654
(Fajkus Roman ) lub tel./fax ( 0-10xx 32 ) 47-16-512.
Wpisowe, zakwaterowanie, wyżywienie :
Wpisowe : 30,00 zł od startującej osoby,
Koszt zakwaterowania i wyżywienia :
zakwaterowanie 40,00 zł/dobę od osoby, zaś całodziennego wyżywienia 35,00 zł od osoby.

________________________________________________________


Do tej pory zgłoszeni:
M.Biesaga,L.Kacik, B.Palczyński, J.Skalda, R.Kuśnierz

Nie bać się i zgłaszaćsmiley
Edytowane przez doktorek dnia 21-12-2006 15:47
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
T-REX
Moderator

Postów: 84
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 08.07.06
Dodane dnia 02-12-2006 23:10
Jasne Doktorek ma siły jeżdzić po weteranach i zdrowy a jak wtapia w lidze to umiera i wszystko go boli;-)
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 03-12-2006 00:15
Bo na Weteranach jest więcej takich jak ja, pozatym wiadome jest że nawet karetką,na noszach, byle do stołu a dalej dam radęsmiley
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 14-12-2006 19:18
Ekipa się wykruszyła, jedziemy w trójke plus H.Mryc i może ktoś jeszcze ale to stwierdze na miejscu. Szkoda bo w Krakowie jest dużo ludzi powyżej 40-tki którzy ograją nie jednego faworyta ogólnopolskiego. Myśle że uwierzą w siebie jak będzie jakaś impreza Weteranów w Krakowie, zagrają z czołówką Polski i zobaczą że nie taki diabeł straszny. Po przyjeździe zdam relację z imprezy bez względu na osiągnięty wynik.
Autor RE: weterany
dp012
Użytkownik

Postów: 51
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 19.10.06
Dodane dnia 16-12-2006 10:06
Nie lepiej przy piecu posiedzieć, na drutach porobić, wnukom bajkę opowiedzieć ?smiley
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 16-12-2006 22:51
Dotarło nas pięciu z Krakowa.
Kategoria 40-49
Skalda Jacek
Biesaga Marek
Awans do finałowej 16-tki Skalda
Kategoria 40-49 była podzielona na 4 grupy po 8 osób. Z każdej grupy awansowały 4 osoby

Kat.50-59
Puu Aarne
Kacik Lucjan
Awans do finałowej 16-tki Puu
Kat.+70
Mryc Henryk Awans

Gry finałowe odbędą się w niedziele 17.12 systemem pucharowym

Ponadto w kat.Open najdalej doszli J.Skalda przegrywając rywalizacje z M.Lewczukiem o 8-ke i H.Mryc.

Jeśli dojadę na niedzielne finały podziele się dalszymi wynikami.
Edytowane przez doktorek dnia 20-12-2006 15:10
Autor RE: Weterany
dp012
Użytkownik

Postów: 51
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 19.10.06
Dodane dnia 16-12-2006 23:46
Brawo Jacek, brawo Aarne. Wracajcie z medalem to postawicie flaszkie.
Szkoda, że Rysiek nie pojechał. Grałem z nim w piątek i nie było łatwo.smiley
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
katapult
Użytkownik

Postów: 29
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 29.08.06
Dodane dnia 17-12-2006 00:17
Brawo Weteranismiley dp012 zapraszam w poniedzialeksmiley może Marian wpuścismiley
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
BOCHMAR
Użytkownik

Postów: 127
Data rejestracji: 11.07.06
Dodane dnia 17-12-2006 09:55
Katapult-Marian wpuści,ale chyba strażników na salęsmiley dp012 jak się do Koryzmy wybierasz to się dodatkowo ubezpiecz-nie wiadomo jaki będzie miał humorsmileypozdrosmileysmileysmiley


bochmar
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
Blady
Super Administrator

Postów: 186
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 08.07.06
Dodane dnia 17-12-2006 11:38
pojechał ktoś na finały?
Edytowane przez Blady dnia 17-12-2006 11:38
http://www.zaklady-bukmacherskie-sportowe-typy.info
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 17-12-2006 11:53
Mryc i Puu zostali w Jastrzębiu.
Autor RE: I OTK Weteranów 16-17.12.2006
Blady
Super Administrator

Postów: 186
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 08.07.06
Dodane dnia 21-12-2006 00:41
Klasyfikacje:

Kobiety:
1. PALUCH DOROTA 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 255
2. ZBOROWSKA ALINA 1964 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 235
3-4.
SIEWERT HALINA 1957 SIEMIANOWICE ŚL. ŚLĄSKIE 210
JABŁOŃSKA HELENA 1956 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 210
5-6.
GREGORCZYK TERESA 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185
NOWAKIEWICZ DANUTA 1961 KATOWICE ŚLĄSKIE 185
7-8.
KONOWOŁ JADWIGA 1955 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 185
HOJKA JADWIGA 1961 CHORZÓW ŚLĄSKIE 185

Mężczyźni 40-49 lat:
1. WIELGUS STEFAN 1961 RADOM MAZOWIECKIE 255
2. NOWAKOWSKI WITOLD 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE 235
3-4.
STOKLAS HUBERT 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210
RYBAK KAZIMIERZ 1961 RYBNIK ŚLĄSKIE 210
5-8.
ROGOZIŃSKI TOMASZ 1963 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 185
PRZYBYŁOWICZ MAREK 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185
KALINA LESZEK 1963 ALEKSANDRÓW ŁÓDŹ. ŁÓDZKIE 185
CHMIELEWSKI TOMASZ 1964 OLESNO MAŁOPOLSKIE 185
9-12.
BALAWAJDER BOGUSŁAW 1967 WODZISŁAW ŚL. ŚLĄSKIE 170
JURGOŃSKI TOMASZ 1960 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 170
KOLIN ROMAN 1958 SZCZECIN ZACHODNIOPOM. 170
LEWCZUK MIROSŁAW 1959 CHORZÓW ŚLĄSKIE 170
13-16.
BUDKIEWICZ BOLESŁAW 1967 GLIWICE ŚLĄSKIE 160
SKALDA JACEK 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160
SOBCZAK KRZYSZTOF 1961 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 160
PRANDZIOCH JAN 1963 CHORZÓW ŚLĄSKIE 160
17-20.
ŁUGOWSKI JAROSŁAW 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 145
GÓRKA LESZEK 1963 PSZÓW ŚLĄSKIE 145
IWUĆ STEFAN 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 145
MIREK KRZYSZTOF 1961 KOZY ŚLĄSKIE 145
21-24.
RYCZEK HENRYK 1961 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 125
BOBEREK TADEUSZ 1965 RYBNIK ŚLĄSKIE 125
MARCINIEC ANDRZEJ 1958 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 125
MIKOŁAJCZYK ROBERT 1959 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 125
25-28.
CIESIOŁKIEWICZ WALDEMAR 1960 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 100
BIESAGA MAREK 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 100
PALUCH RYSZARD 1959 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 100
WANAT ZDZISLAW 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 100

Mężczyźni - 50-59 lat:
1. GRABOWSKI HENRYK 1952 ŻORY ŚLĄSKIE 255
2. BADOWSKI KRZYSZROF 1957 ŻORY ŚLĄSKIE 235
3-4.
ZAGAJEWSKI STANISŁAW 1956 ŚWIEBODZICE DOLNOŚLĄSKIE 210
WINKIEL GRZEGORZ 1957 OBORNIKI ŚL . DOLNOŚLĄSKIE 210
5-8.
WALDOWSKI WOJCIECH 1953 GLIWICE ŚLĄSKIE 185
DĘBSKI JERZY 1956 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 185
PUU AARNE 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 185
DĄBROWSKI MAREK 1954 GLIWICE ŚLĄSKIE 185
9-12.
FAJKUS ROMAN 1952 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 170
MAKOWSKI JANUSZ 1957 WODZISŁAW ŚL. ŚLĄSKIE 170
PIETRZYK ANDRZEJ 1952 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 170
ŻUKOWSKI JANUSZ 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOM. 170
13-16.
RÓŻALSKI HENRYK 1953 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE 160
PYCHYŃSKI EDMUND 1955 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 160
DZIENDZIEL ZDZISŁAW 1951 KOZY ŚLĄSKIE 160
SOKOŁOWSKI JANUSZ 1955 CZELADŹ ŚLĄSKIE 160
17-20.
PITALA STANISŁAW 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE 145
BIAŁOŃ BRONISŁAW 1948 GLIWICE ŚLĄSKIE 145
HOJNACCKI JERZY 1949 BIELSKO-BIAŁA ŚLĄSKIE 145
WĘGROWICZ WOJCIECH 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 145
21-24.
KOZAK BOGUSŁAW 1954 CHORZÓW ŚLĄSKIE 125
MIKA ZBIGNIEW 1956 KOZY ŚLĄSKIE 125
KACIK LUCJAN 1956 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 125
KUFEL TADEUSZ 1954 TYCHY ŚLĄSKIE 125
25-28.
PAWŁOWSKI ROMAN 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 100
ROZUM JAN 1952 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 100
JAROSZ STANISŁAW 1954 KOZY ŚLĄSKIE 100
URBAŃSKI ROMAN 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 100

Mężczyźni - 60-64 lat:
1. OŚLIZŁO BERNARD 1947 SKRZYSZÓW ŚLĄSKIE 255
2. ĆWIK ROMAN 1946 SIEMIANOWICE ŚL. ŚLĄSKIE 235
3-4.
BIADUŃ ANTONI 1944 ZABRZE ŚLĄSKIE 210
RENKEL EDMUND 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKOPOM. 210
5-8.
PIETRZAK HENRYK 1947 SKOCZÓW ŚLĄSKIE 185
KOWALCZYK LESZEK CHORZÓW ŚLĄSKIE 185
GRUCA HENRYK 1946 KATOWICE ŚLĄSKIE 185
PYTKOWSKI TADEUSZ 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 185
9-12.
SAJDAK MAREK 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 170
MICHALAK HENRYK 1947 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 170
MARSZAŁEK FLORIAN 1945 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 170
STEFAŃSKI ZBIGNIEW 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE 170
13-16.
JAGIELSKI ROMAN 1946 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 160
TELUK TADEUSZ 1946 GLIWICE ŚLĄSKIE 160
KAPTUR WOJCIECH 1947 WODZISŁAW ŚL. ŚLĄSKIE 160
BIEGIESZ FRANCISZEK 1944 RYBNIK ŚLĄSKIE 160
17-18.
ŁYSAKOWSKI HENRYK 1946 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE 145
ZGUDKA EDWARD 1945 WARSZAWA ŚLĄSKIE 145

Mężczyzna - 65-69 lat:
1. BANASZKIEWICZ RYSZARD 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE 255
2. WIATRAK ANDRZEJ 1939 RADOM MAZOWIECKIE 235
3-4.
WYRZYKOWSKI MARIAN 1939 ŚWINOUJŚCIE ZACHODNIOPOM. 210
ORZECHOWSKI ZDZISŁAW 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210
5-6.
KWODAWSKI MARIAN 1938 GLIWICE ŚLĄSKIE 185
ROGOZIŃSKI RYSZARD 1938 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 185
7-8.
PIĘTA PIOTR 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 185
ZAIK STEFAN 1941 RYBNIK ŚLĄSKIE 185
9-10.
WZIĄTEK TADEUSZ 1942 GLIWICE ŚLĄSKIE 170
RDEST RYSZARD 1940 CZELADŹ ŚLĄSKIE 170
11-12.
PALT GERARD 1942 KATOWICE ŚLĄSKIE 170
SZWAB ANTONI 1942 WODZISŁAW ŚL. ŚLĄSKIE 170

Mężczyźni - powyżej 70 lat:
1. GORCZYCA BOGUSŁAW 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 255
2. MRYC HENRYK 1937 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 235
3-4.
JOŃSKI ZBIGNIEW 1934 WAŁBRZYCH DOLNOŚLĄSKIE 210
LESZCZYNA PAWEŁ 1935 GLIWICE ŚLĄSKIE 210
5-6.
SZNAJDERSKI ADAM 1936 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 185
GRUNA BOGUSŁAW 1933 JELENIA GÓRA DOLNOŚLĄSKIE 185
7-8.
NAJASEK STANISŁAW 1936 TYCHY ŚLĄSKIE 185
CHABIERSKI CZESŁAW 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE 185
9-10.
TARGOSIŃSKI JAN 1915 WARSZAWA MAZOWIECKIE 170
CIĘŻKOWSKI ERYK 1936 GLIWICE ŚLĄSKIE 170

OPEN:
1. LEWCZUK MIROSŁAW 1959 CHORZÓW ŚLĄSKIE
2. PRZYBYŁOWICZ MAREK 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE
3-4.
WIELGUS STEFAN 1961 RADOM MAZOWIECKIE
ROGOZIŃSKI TOMASZ 1963 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
5-8.
RENKEL EDMUND 1947 GRUDZIĄDZ KUJAWSKOPOM.
GRABOWSKI HENRYK 1952 śORY ŚLĄSKIE
BALAWAJDER BOGUSŁAW 1967 WODZISŁAW ŚL. ŚLĄSKIE
KALINA LESZEK 1963 ALEKSANDRÓW ŁÓDZ. ŁÓDZKIE
9-16.
BUDKIEWICZ BOLESŁAW 1967 GLIWICE ŚLĄSKIE
BADOWSKI KRZYSZROF 1957 śORY ŚLĄSKIE
DĄBROWSKI MAREK 1954 GLIWICE ŚLĄSKIE
SKALDA JACEK 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
BANASZKIEWICZ RYSZARD 1941 BRZEG DOLNY DOLNOŚLĄSKIE
NOWAKOWSKI WITOLD 1962 GLIWICE ŚLĄSKIE
SOKOŁOWSKI JANUSZ 1955 CZELADŹ ŚLĄSKIE
MRYC HENRYK 1937 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
17-32.
ORZECHOWSKI ZDZISŁAW 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE
ŁUGOWSKI JAROSŁAW 1962 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
ZAGAJEWSKI STANISŁAW 1956 ŚWIEBODZICE DOLNOŚLĄSKIE
PALUCH DOROTA 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE
SOBCZAK KRZYSZTOF 1961 TYMBARK MAŁOPOLSKIE
WANAT ZDZISLAW 1961 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE
KUFEL TADEUSZ 1954 TYCHY ŚLĄSKIE
BIESAGA MAREK 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
KAPTUR WOJCIECH 1947 WODZISŁAW ŚL. ŚLĄSKIE
DĘBSKI JERZY 1956 WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE
ROZUM JAN 1952 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE
MAKOWSKI JANUSZ 1957 WODZISŁAW ŚLĄSKI ŚLĄSKIE
KOLIN ROMAN 1958 SZCZECIN ZACHODNIOPOM.
CIESIOŁKIEWICZ WALDEMAR 1960 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
PYCHYŃSKI EDMUND 1955 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
RÓŻALSKI HENRYK 1953 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE
33-57.
GORCZYCA BOGUSŁAW 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE
HOJKA JADWIGA 1961 CHORZÓW ŚLĄSKIE
RYCZEK HENRYK 1961 ŁÓDŹ ŁÓDZKIE
PITALA STANISŁAW 1952 MSZANA DOLNA MAŁOPOLSKIE
PUU AARNE 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
PALUCH RYSZARD 1959 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE
WĘGROWICZ WOJCIECH 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE
KACIK LUCJAN 1956 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE
PRANDZIOCH JAN 1963 CHORZÓW ŚLĄSKIE
STOKLAS HUBERT 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE
SZWAB ANTONI 1942 WODZISŁAW ŚL. ŚLĄSKIE
GREGORCZYK TERESA 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE
SAJDAK MAREK 1943 GLIWICE ŚLĄSKIE
ZBOROWSKA ALINA 1964 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ŚLĄSKIE
TARGOSIŃSKI JAN 1915 WARSZAWA MAZOWIECKIE
URBAŃSKI ROMAN 1950 TYMBARK MALOPOLSKIE
WIATRAK ANDRZEJ 1939 RADOM MAZOWIECKIE
PIĘTA PIOTR 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE
PALT GERARD 1942 KATOWICE ŚLĄSKIE
WINKIEL GRZEGORZ 1957 OBORNIKI ŚL . DOLNOŚLĄSKIE
GÓRKA LESZEK 1963 PSZÓW ŚLĄSKIE
CHABIERSKI CZESŁAW 1937 STRZEGOM DOLNOŚLĄSKIE
KOZAK BOGUSŁAW 1954 CHORZÓW ŚLĄSKIE
MARCINIEC ANDRZEJ 1958 SOSNOWIEC ŚLĄSKIE
ŻUKOWSKI JANUSZ 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOM.
http://www.zaklady-bukmacherskie-sportowe-typy.info
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

tomekjez
21/08/2019 22:43
TOP 12 cyklu Lato 2019 odbędzie się w środę 28.08.2019 Jeśli ktoś z pierwszej 16-tki wie, że na pewno go wtedy nie będzie to proszę dać znać na Turnieju w poniedziałek, smsem, mailem, t

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

Archiwum