Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

doktorek05:24:38
losfer 5 dni
FilipU 3 tygodni
Blady 8 tygodni
Marthinus 8 tygodni

Gości Online: 4

Twoje IP to: 54.209.227.199

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 707
Posty na Forum 2182
Komentarzy 4585
Księga Gości
Newsy 1374
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6653
Ostatnio Widziani
doktorek05:24:38
losfer 5 dni
FilipU 3 tygodni
Blady 8 tygodni
Marthinus 8 tygodni
Holly 9 tygodni
Mamasita13 tygodni
Janosik16 tygodni
farokh17 tygodni
tomekjez31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 19 turniejach 0 losfer 12-06-2019 08:14
Punktacja po 18 turniejach 0 losfer 10-06-2019 07:27
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-05-2019 07:31
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 16-04-2019 17:22
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 11-04-2019 16:33
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Ogłoszenia | Ogłoszenia
Autor Lista zawodników posiadających aktualną licencję na sezon 2008/2009 na dzień 23.09.2008
doktorek
Administrator

Postów: 395
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 14.07.06
Dodane dnia 24-09-2008 21:54
Lista zawodników posiadających aktualną licencję na sezon 2008/2009 na dzień 23.09.2008

Lp. Nazwisko Imię Data ur. Klub Miejscowość Nr lic.ok
1 BAŁUSZEK KAMIL 01.05.93 PKS OPOKA TRZEBINIA 31
2 KACZMAREK KRZYSZTOF 03.11.71 PKS OPOKA TRZEBINIA 32
3 KOPCZYK ADRIAN 09.09.91 PKS OPOKA TRZEBINIA 33
4 PEREK JAKUB 04.08.86 PKS OPOKA TRZEBINIA 34
5 PRUS-STROWSKI KAROL 08.10.86 PKS OPOKA TRZEBINIA 35
6 WCISŁO TOMASZ 05.09.93 PKS OPOKA TRZEBINIA 36
7 JARASZ DAMIAN 05.06.85 PKS OPOKA TRZEBINIA 37

8 PIŁKA MARTA 04.12.81 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 82
9 JANTA-LIPIŃSKA ANNA 25.08.85 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 83
10 GUMULA RENATA 28.11.86 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 84
11 FELIKS-REGULSKA MILENA 30.12.82 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 85
12 SZATKO-NOWAK JOLANTA 26.01.60 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 86
13 NAMYSŁ MAGDALENA 05.07.78 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 87
14 GOŁDA MAGDALENA 22.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 88
15 JAŚKOWIEC KLAUDIA 16.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 89
16 WITKOWSKA WIOLETA 27.07.90 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 90
17 ZHANG TAN 13.04.89 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 91

18 KALAWA MAŁGORZATA 05.12.87 KS GORCE NOWY TARG 587
19 KOWALCZYK PAULINA 01.07.88 KS GORCE NOWY TARG 588
20 GODLEWSKA IZABELA 01.07.90 KS GORCE NOWY TARG 589
21 KRZEWICKA MAJA 12.03.93 KS GORCE NOWY TARG 590
22 KULIG JOANNA 03.07.94 KS GORCE NOWY TARG 591
23 MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG 592
24 WAWRZON MATEUSZ 25.09.90 KS GORCE NOWY TARG 593
25 KIERSKI SZYMON 04.05.91 KS GORCE NOWY TARG 594
26 KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG 595
27 CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 596
28 BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG 597
29 KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 598
30 SUBIK FILIP 05.02.96 KS GORCE NOWY TARG 599
31 WĄSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG 600
32 MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG 601
33 ANTOSZEK STANISŁAW 26.08.95 KS GORCE NOWY TARG 602
34 CHROBAK PAWEŁ 24.06.93 KS GORCE NOWY TARG 603
35 KUTYŁA DAWID 06.12.91 KS GORCE NOWY TARG 604
36 MOZDYNIEWICZ MAREK 05.05.81 KS GORCE NOWY TARG 605
37 KOWALCZYK TOMASZ 02.01.78 KS GORCE NOWY TARG 606

38 WANG DI 01.11.92 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 607
39 DZIEDZIC MARTA 19.10.69 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 608
40 GÓRKA KATARZYNA 10.04.89 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 609
41 MAZUR KAROLINA 03.10.92 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 610
42 PIS AGNIESZKA 26.03.95 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 611
43 GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 612

44 BOLSĘGA HENRYK 30.03.71 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3798
45 SZCZEPANIAK EDWARD 03.01.54 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3799
46 SOBCZAK KRZYSZTOF 21.08.61 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3800
47 TABOR JANUSZ 29.05.70 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3801
48 URBAŃSKI ADAM 05.12.50 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3802
49 PALACZ ZBIGNIEW 08.10.72 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3803
50 MADZULA PAWEŁ 06.01.76 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3804
51 DAMIAN JANUSZ 27.09.72 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3805
52 MROCZKA DAWID 16.06.85 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3806
53 PIWOWARCZYK ROMAN 01.08.76 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3807
54 ZAJĄC DAMIAN 03.02.86 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3808
55 PALACZ GRZEGORZ 01.04.82 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3809
56 PIĘTA PIOTR 31.03.40 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3810
57 PACH ŁUKASZ 23.06.91 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3811
58 GAIK PAWEŁ 11.03.93 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3812
59 BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3813
60 KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3814
61 MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3815
62 KAIM SZYMON 12.11.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3816
63 WĘGRZYN ŁUKASZ 22.04.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3817
64 BOLSĘGA IWONA 07.07.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3818
65 BOLSĘGA SYLWIA 28.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3819
66 KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 3820

67 BROŻEK DANIEL 12.04.85 UKS SP 1 TARNÓW 3821
68 BROŻEK MATEUSZ 01.01.88 UKS SP 1 TARNÓW 3822
69 DYCHTOŃ JAKUB 14.07.80 UKS SP 1 TARNÓW 3823
70 FLOREK SŁAWOMIR 02.03.77 UKS SP 1 TARNÓW 3824
71 KOCIK PIOTR 08.05.80 UKS SP 1 TARNÓW 3825
72 KURLETO DAWID 02.10.77 UKS SP 1 TARNÓW 3826
73 MICHALIK MARCIN 09.06.78 UKS SP 1 TARNÓW 3827
74 PRZEKLASA MONIKA 07.03.86 UKS SP 1 TARNÓW 3828
75 WŁODEK GRZEGORZ 31.07.85 UKS SP 1 TARNÓW 3829
76 OLECHNY JAKUB 16.02.93 UKS SP 1 TARNÓW 3830
77 TYMCZAK HUBERT 30.09.87 UKS SP 1 TARNÓW 3831
78 SZTORC MARCIN 12.02.88 UKS SP 1 TARNÓW 3832

79 NĘDZA-KUBINIEC TOMASZ 20.01.67 GKS CZARNI CZARNY DUNAJEC 3833
80 PALARZ BOGUSŁAW 17.09.75 GKS CZARNI CZARNY DUNAJEC 3834
81 PALARZ JAN 21.10.69 GKS CZARNI CZARNY DUNAJEC 3835
82 BARAN ROMAN 31.07.80 GKS CZARNI CZARNY DUNAJEC 3836
83 SŁODYCZKA WOJCIECH 28.03.78 GKS CZARNI CZARNY DUNAJEC 3837
84 BODZIONY MARCIN 29.09.87 GKS CZARNI CZARNY DUNAJEC 3838
85 BODZIONY GRZEGORZ 07.03.94 GKS CZARNI CZARNY DUNAJEC 3839
86 TERLECKI MIROSŁAW 15.08.65 GKS CZARNI CZARNY DUNAJEC 3840
87 KOMAR JANUSZ 30.05.69 GKS CZARNI CZARNY DUNAJEC 3841

88 SURMA KRZYSZTOF 01.02.81 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 3842
89 KUŹNIK GRZEGORZ 01.02.76 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 3843
90 ŚWISTEK MAREK 29.08.83 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 3844
91 KUBIENIEC KRZYSZTOF 26.01.86 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 3845
92 KOŁACZ KSZYSZTOF 01.01.88 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 3846
93 LENART MAREK 12.08.92 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 3847
94 GRAJNY PAWEŁ 31.07.94 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 3848
95 SKOWRON DANIEL 23.10.95 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 3849
96 SIKORA MARCIN 15.01.91 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 3850
97 LENART KAZIMIERZ 12.07.52 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 3851
98 KACHEL MATEUSZ 10.09.96 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 3852
99 KACHEL TOMASZ 22.09.97 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 3853
100 KUBIENIEC MICHAŁ 06.09.96 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 3854
101 GRAJNY MARTA 24.10.97 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 3855

102 BUŁA DOMINIK 08.03.81 LKS WISŁA-RZĄSKA RZĄSKA 3856
103 KORCZEK ŁUKASZ 02.11.84 LKS WISŁA-RZĄSKA RZĄSKA 3857
104 KOWAL MIECZYSŁAW 28.12.63 LKS WISŁA-RZĄSKA RZĄSKA 3858
105 ROMANOWSKI CEZARY 15.08.61 LKS WISŁA-RZĄSKA RZĄSKA 3859
106 NOWAK ARTUR 25.08.87 LKS WISŁA-RZĄSKA RZĄSKA 3860
107 CIEĆKO PAWEŁ 12.05.86 LKS WISŁA-RZĄSKA RZĄSKA 3861
108 DZIURA WOJCIECH 23.07.87 LKS WISŁA-RZĄSKA RZĄSKA 3862

109 DREWNIANY DOMINIKA 29.10.92 MKS TARNOVIA TARNÓW 3863
110 DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW 3864
111 LECH KATARZYNA 21.12.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 3865
112 LECH ELŻBIETA 07.07.98 MKS TARNOVIA TARNÓW 3866
113 LEWANDOWSKA AGATA 13.11.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 3867
114 RUMAS IZABELA 01.08.96 MKS TARNOVIA TARNÓW 3868
115 KAWA KATARZYNA 18.09.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 3869
116 PAJDO KONRAD 01.03.93 MKS TARNOVIA TARNÓW 3870
117 KIEŁBOWICZ MIROSŁAW 12.06.91 MKS TARNOVIA TARNÓW 3871
118 ORAWIEC ARKADIUSZ 25.08.95 MKS TARNOVIA TARNÓW 3872
119 GAJDZIŃSKI MATEUSZ 26.03.95 MKS TARNOVIA TARNÓW 3873
120 TYRKA DANIEL 05.03.97 MKS TARNOVIA TARNÓW 3874
121 JANIA MATEUSZ 24.12.97 MKS TARNOVIA TARNÓW 3875
122 BUDZIK OSKAR 25.02.98 MKS TARNOVIA TARNÓW 3876
123 STROISZ BRONISŁAWA 07.11.39 MKS TARNOVIA TARNÓW 3877
124 DREWNIANY DAWID 16.06.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 3878

125 KĘSKA MAGDALENA 05.07.93 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3879
126 PIÓRKOWSKA MARTA 19.11.91 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3880
127 GRYS AGNIESZKA 11.11.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3881
128 WYCZÓŁKOWSKA KAROLINA 18.11.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3882
129 RUSIN JOLANTA 08.03.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3883
130 WRÓBEL MARTYNA 16.05.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3884
131 SUŁKOWSKA MARTA 22.02.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3885
132 GOLONKA IWONA 21.01.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3886
133 KĄDZIOŁKA KRZYSZTOF 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3887
134 KĄDZIOŁKA PIOTR 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3888
135 SUŁKOWSKI MICHAŁ 06.06.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3889
136 SUŁKOWSKI KACPER 04.07.99 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3890
137 WRÓBEL FILIP 16.05.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3891
138 MICHURA DAWID 13.03.96 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3892
139 ROZUM DAWID 20.08.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3893
140 KULEWICZ RADOSŁAW 03.01.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3894
141 JANIK BARTOSZ 16.11.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3895
142 GOLONKA ALBERT 19.09.76 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3896
143 OSIKA JANUSZ 01.12.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3897
144 OSIKA SŁAWOMIR 20.10.90 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3898
145 MICHALCZYK JAKUB 10.02.98 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3899
146 OCIEPKA PAWEŁ 06.10.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3900
147 GAIK KRYSTIAN 15.01.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3901
148 SUŁKOWSKI BARTOSZ 30.03.02 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3902
149 PODSIADŁO MACIEJ 09.09.89 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3903
150 WYDRA MARCIN 14.05.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3904
151 LOREK DAMIAN 30.08.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3905
152 GAIK DAWID 28.07.96 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 3906

153 TALAR PAWEŁ 04.06.71 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 3907
154 NIEĆ ANDRZEJ 20.07.84 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 3908
155 TALAR KONRAD 15.05.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 3909
156 GIERCZYK MARCIN 09.11.93 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 3910
157 TOMERA KRZYSZTOF 21.07.92 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 3911
158 MIKOŁAJCZYK LUCYNA 25.04.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 3912
159 MIKOŁAJCZYK HALINA 25.04.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 3913
160 MRÓWKA BEATA 07.02.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 3914
161 OLESIAK AGNIESZKA 06.01.81 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 3915
162 GOLONKA BARBARA 18.09.84 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 3916
163 KURNYTA EWA 03.02.92 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 3917

164 ROSIEK MICHAŁ 11.11.96 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 3918
165 KOZIEŁ MICHAŁ 15.09.83 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 3919
166 KWEK ALEKSANDER 19.09.70 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 3920
167 SARNA RYSZARD 17.02.62 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 3921
168 ŚWIRK ROBERT 30.12.69 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 3922
169 DŁUGAJ RAFAŁ 21.03.78 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 3923
170 DRABEK KAZIMIERZ 28.09.45 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 3924
171 CHRAPCZYŃSKI MICHAŁ 02.01.96 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 3925
172 HELENIAK ADAM 05.06.95 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 3926
173 OLEŚ PIOTR 05.02.77 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 3927

174 OLESIAK TOMASZ 08.06.96 ULKS JAROSZOWIEC 3928
175 WAŚNIOWSKI MACIEJ 07.08.94 ULKS JAROSZOWIEC 3929
176 WYPCHAŁ ŁUKASZ 16.05.94 ULKS JAROSZOWIEC 3930
177 WYPCHAŁ PRZEMYSŁAW 26.03.96 ULKS JAROSZOWIEC 3931

178 DUTKA KAROLINA 25.05.92 KS START NOWY SĄCZ 3932
179 GARDOŃ DANUTA 26.08.74 KS START NOWY SĄCZ 3933
180 MATUSIK SYLWIA 29.11.94 KS START NOWY SĄCZ 3934
181 PACH LIDIA 19.03.66 KS START NOWY SĄCZ 3935
182 REMBIASZ IWONA 07.10.91 KS START NOWY SĄCZ 3936
183 SZCZECINA EWELINA 08.07.86 KS START NOWY SĄCZ 3937
184 TROJAN KRYSTYNA 05.06.59 KS START NOWY SĄCZ 3938
185 BORKOWSKI MAREK 11.06.60 KS START NOWY SĄCZ 3939
186 CHMIEL PIOTR 06.12.93 KS START NOWY SĄCZ 3940
187 LEŚNIAK JAKUB 22.08.01 KS START NOWY SĄCZ 3941
188 OPAŁEK JAKUB 09.01.97 KS START NOWY SĄCZ 3942
189 OLESIAK GRZEGORZ 18.11.99 KS START NOWY SĄCZ 3943
190 POTYRAŁA JAKUB 15.10.97 KS START NOWY SĄCZ 3944
191 SIWEK MICHAŁ 23.04.94 KS START NOWY SĄCZ 3945
192 SZMYD MACIEJ 15.03.76 KS START NOWY SĄCZ 3946
193 MATUSIK MACIEJ 29.06.91 KS START NOWY SĄCZ 3947
194 TROJANOWSKI KAMIL 09.04.94 KS START NOWY SĄCZ 3948
195 TROJANOWSKI ADRIAN 06.05.97 KS START NOWY SĄCZ 3949
196 MĄKA KAROL 04.06.91 KS START NOWY SĄCZ 3950

197 PLEWA KRZYSZTOF 05.09.94 PKS OPOKA TRZEBINIA 4734
198 MICHALSKI DAWID 18.06.95 PKS OPOKA TRZEBINIA 4735
199 ZAJĘCKI PAWEŁ 16.01.98 PKS OPOKA TRZEBINIA 4736
200 FRĄCZEK ŁUKASZ 18.07.97 PKS OPOKA TRZEBINIA 4737
201 KOCOT KRYSTIAN 15.04.97 PKS OPOKA TRZEBINIA 4738
202 BAŁUSZEK MARCIN 10.07.95 PKS OPOKA TRZEBINIA 4739
203 FELIKSIK GRZEGORZ 06.09.96 PKS OPOKA TRZEBINIA 4740
204 CHLADNY EDWARD 05.01.60 PKS OPOKA TRZEBINIA 4741
205 WIELGOSZ MIROSŁAW 02.05.67 PKS OPOKA TRZEBINIA 4742
206 CIOŁCZYK BRONISŁAW 05.04.48 PKS OPOKA TRZEBINIA 4743
207 POGODA LESZEK 22.08.42 PKS OPOKA TRZEBINIA 4744
208 KOWALSKI ANDRZEJ 20.02.63 PKS OPOKA TRZEBINIA 4745
209 SOSIN KACPER 31.07.92 PKS OPOKA TRZEBINIA 4746
210 SOSIN MICHAŁ 02.08.94 PKS OPOKA TRZEBINIA 4747
211 KRZYSIK STANISŁAW 09.01.51 PKS OPOKA TRZEBINIA 4748
212 KASPRZYK PIOTR 22.06.88 PKS OPOKA TRZEBINIA 4749
213 NOWORYTA KAZIMIERZ 04.10.44 PKS OPOKA TRZEBINIA 4750
214 NOWORYTA GRACJAN 15.02.80 PKS OPOKA TRZEBINIA 4751
215 NOWORYTA ANNA 04.06.81 PKS OPOKA TRZEBINIA 4752
216 ZABAWA JOANNA 15.07.88 PKS OPOKA TRZEBINIA 4753

217 CZYŻYCKI BOGDAN 20.04.68 UKS ZARABIE MYŚLENICE 4754
218 DZIADEK KONRAD 26.07.92 UKS ZARABIE MYŚLENICE 4755
219 KĘSEK DAMIAN 19.09.95 UKS ZARABIE MYŚLENICE 4756
220 MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE 4757
221 PILCH ARTUR 10.02.95 UKS ZARABIE MYŚLENICE 4758
222 PORADZISZ MICHAŁ 02.04.94 UKS ZARABIE MYŚLENICE 4759
223 SADZIK DOMINIK 13.05.93 UKS ZARABIE MYŚLENICE 4760
224 KASPRZYK ARKADIUSZ 10.02.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE 4761
225 ŹLEZARCZYK RAFAŁ 26.03.94 UKS ZARABIE MYŚLENICE 4762
226 ROSPOND PIOTR 04.11.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE 4763
227 ŚWIATŁOŃ PIOTR 14.08.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE 4764
228 ŚWIATŁOŃ SEBASTIAN 21.10.91 UKS ZARABIE MYŚLENICE 4765
229 SZLACHETKA JAKUB 08.07.93 UKS ZARABIE MYŚLENICE 4766

230 BARTUZI WOJCIECH 25.04.90 KS CRACOVIA KRAKÓW 4767
231 KAMIŃSKI CZESŁAW 26.08.72 KS CRACOVIA KRAKÓW 4768
232 ŁAWROWSKI TADEUSZ 29.04.55 KS CRACOVIA KRAKÓW 4769
233 PACYNA DARIUSZ 15.12.65 KS CRACOVIA KRAKÓW 4770
234 SZLAMKA ANDRZEJ 16.06.66 KS CRACOVIA KRAKÓW 4771
235 SZLAMKA PAWEŁ 08.12.89 KS CRACOVIA KRAKÓW 4772
236 PALMOWSKI LECH 13.10.82 KS CRACOVIA KRAKÓW 4773
237 PUU AHRNE 30.12.48 KS CRACOVIA KRAKÓW 4774

238 WINORALEK RYSZARD 23.07.52 KS START NOWY SĄCZ 4775
239 REJDA JAN 28.08.56 KS START NOWY SĄCZ 4776

240 WENC MACIEJ 03.07.86 MKS KSOS KRAKÓW 4777

241 GÓRA SEBASTIAN 18.01.80 STS OSP KOZINIEC 4778
242 PALACZ MIROSŁAW 18.05.69 STS OSP KOZINIEC 4779
243 MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW 24.03.89 STS OSP KOZINIEC 4780
244 RADWAN RADOSŁAW 21.03.85 STS OSP KOZINIEC 4781
245 WRÓBEL JAN 20.09.88 STS OSP KOZINIEC 4782
246 SIKORA KAMIL 03.06.87 STS OSP KOZINIEC 4783

247 GADAWSKI ADRIAN 31.10.90 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 4784
248 DĄBROŚ STANISŁAW 13.08.64 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 4785
249 NOGAŚ MIROSŁAW 10.03.65 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 4786
250 OPIOŁA TOMASZ 22.11.54 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 4787
251 WĘGIEL MARCIN 10.08.80 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 4788
252 KNAPIK JACEK 17.07.61 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 4789
253 NOWAK STANISŁAW 22.05.62 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 4790
254 SAMEL BARTŁOMIEJ 30.11.81 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 4791
255 KACZMARCZYK ŁUKASZ 21.06.81 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 4792

256 BZOWY SŁAWOMIR 18.12.51 PKS PORTA KRAKÓW 4793
257 MASIAK DANIEL 07.10.95 PKS PORTA KRAKÓW 4794
258 MAŁOTA JANUSZ 10.09.38 PKS PORTA KRAKÓW 4795
259 MŁODAWSKI KAMIL 27.07.93 PKS PORTA KRAKÓW 4796
260 ROMAN MARCIN 20.01.90 PKS PORTA KRAKÓW 4797
261 STOLARSKI SEBASTIAN 06.04.93 PKS PORTA KRAKÓW 4798
262 BIEŃCZYCKI ŁUKASZ 18.10.97 PKS PORTA KRAKÓW 4799
263 KAŹMIERCZAK ŁUKASZ 21.07.96 PKS PORTA KRAKÓW 4800
264 KOWAL MICHAŁ 27.03.96 PKS PORTA KRAKÓW 4801

265 KACZOR JAN 11.01.96 UKS "JOLA" KRAKÓW 4802
266 KUROWSKI RAFAŁ 26.07.96 UKS "JOLA" KRAKÓW 4803
267 PIETRZYK MARCIN 22.09.90 UKS "JOLA" KRAKÓW 4804
268 PĘCAK MACIEJ 04.03.95 UKS "JOLA" KRAKÓW 4805

269 CELARY MATEUSZ 10.07.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 4806
270 GAJ DAMIAN 11.04.94 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 4807
271 JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF 21.07.89 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 4808
272 KLIMCZAK MAREK 03.11.65 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 4809
273 KOTARBA ARKADIUSZ 18.10.92 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 4810
274 LISOWSKI KRYSTIAN 18.02.96 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 4811
275 MISZCZYK MONIKA 14.02.94 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 4812
276 RZEPECKI SYLWESTER 23.06.88 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 4813
277 STACH ALEKSANDRA 14.06.96 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 4814
278 STACH SEBASTIAN 10.06.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 4815
279 SUTOR GABRIELA 10.02.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 4816
280 HUDYGA DAWID 20.11.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 4817
281 SITKO KINGA 22.07.92 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 4818
282 KISZKA ŁUKASZ 03.07.89 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 4819

283 DUDEK ADAM 02.01.48 IKS "KRÓL. BIECZ" BIECZ 4820
284 PYZIK STANISŁAW 14.03.52 IKS "KRÓL. BIECZ" BIECZ 4821
285 SZARY JÓZEF 02.01.52 IKS "KRÓL. BIECZ" BIECZ 4822
286 RACŁAWSKI JAN 24.06.61 IKS "KRÓL. BIECZ" BIECZ 4823
287 FURMANEK MATEUSZ 04.05.91 IKS "KRÓL. BIECZ" BIECZ 4824
288 SOKÓLSKI WITOLD 05.05.94 IKS "KRÓL. BIECZ" BIECZ 4825
289 JASICZEK GABRIELA 02.11.98 IKS "KRÓL. BIECZ" BIECZ 4826
290 MICHALEC KAZIMIERZ 18.03.60 IKS "KRÓL. BIECZ" BIECZ 4827
291 CZECHOWICZ DARIUSZ 03.12.73 IKS "KRÓL. BIECZ" BIECZ 4828

Oczywiście brakuje tu wiele nazwisk które mają potwierdzenie z KOZTS a których jeszcze nie obrobił PZTS. Proponuję aby uniknąć problemów w meczach ligowych posiadać potwierdzenie zgłoszenia do KOZTSu o licencje (Podwawelski I zrobiłem ksero i zostawiłem na recepcji)
Autor RE: Lista zawodników posiadających aktualną licencję na sezon 2008/2009 na dzień 23.09.2008
alek
Administrator

Postów: 84
Data rejestracji: 17.07.06
Dodane dnia 25-09-2008 08:59
Wszystkie potwierdzenia zgłoszeń i wpłat za licencję na ten sezon znajdują się w teczce "Tenis Stołowy" w recepcji klubu.
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

doktorek
17/06/2019 20:46
Prezes jak inny prezes wszechmogący, regulamin, konstytucja ...

losfer
12/06/2019 08:03
Prezes, po długich przemyśleniach, wyznaczył TOP12 na 24 czerwca. Czyli 17 jeszcze walczymy o awans smiley

losfer
10/06/2019 07:38
Z tego co mówi regulamin (legendarny i mityczny swoją drogą) to TOP12 winien być za tydzień 17 czerwca. Jaby prezes zechciał potwierdzić to byłoby git. smiley

losfer
31/05/2019 18:46
Z poprzedniego turnieju (20 maja) brak mi miejsc 3-6. Bolek, Dąbrowski, Piegza i Dymek, ale kolejność nieznana

FilipU
21/05/2019 11:32
powyżej 16 lat( urodzeni 2003 i starsi) Turniej otwarty nie potrzebna licencja pzts Opłaty: do lat 16 brak wpisowego, powyżej 16 wpisowe 5 zł

Archiwum