- Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 2 dni
Mamasita 2 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 4 tygodni
alek 6 tygodni

Gości Online: 11

Twoje IP to: 18.206.15.215

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 716
Posty na Forum 2191
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1382
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6664
Ostatnio Widziani
tomekjez 2 dni
Mamasita 2 tygodni
Blady 4 tygodni
BOCHMAR 4 tygodni
alek 6 tygodni
losfer 6 tygodni
doktorek 8 tygodni
FilipU12 tygodni
Marthinus17 tygodni
Holly18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
Punktacja po 12 Turniejach 0 tomekjez 14-08-2019 11:53
Punktacja po 11 Turniejach 0 tomekjez 10-08-2019 23:06
Punktacja po 10 Turniejach 0 tomekjez 05-08-2019 23:41
Punktacja po 9 Turniejach 0 tomekjez 04-08-2019 19:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 11 Turnieju cyklu Lato 2019
Wyniki 11 Turnieju cyklu Lato 2019
1 Dominik Wojdyła 48
2 Paweł Apostoł 45
3 Łukasz Bolek 42
4 Tomasz Wala 39
Wyniki 8-10 Turnieju cyklu Lato 2019
Wyniki 8 Turnieju cyklu Lato 2019
1 Rafał Bruzda 41
2 Paweł Apostoł 38
3 Mateusz Bodziony 35
4 Jakub Mikrut 32
Wyniki 7 Turnieju cyklu Lato 2019
Wyniki 7 Turnieju cyklu Lato 2019
1 Bruzda Rafał 37
2 Apostoł Paweł 34
3 Piotr Wolanin 31
4 Wala Tomasz 28
Wyniki 6 Turnieju cyklu Lato 2019
Wyniki 6 Turnieju cyklu Lato 2019
1 Bruzda Rafał 46
2 Bolek Łukasz 43
3 Wala Tomasz 40
4 Mateusz Bodziony 37
Wyniki 5 Turnieju cyklu Lato 2019
Turnieje PoniedziałkoweWyniki 5 Turnieju z 17.07.2019
1 Bruzda Rafał 47
2 Skrzypek Grzegorz 44
3 Gala Bartłomiej 41
4 Bodnar Michał 38
Wyniki 1-4 Turnieju cyklu Lato 2019
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 1 z 1.07.2019
1. Bolek Łukasz 38
2. Bruzda Rafał 35
3. Dąbrowski Damian 32
4. Wala Tomasz 29
Wyniki TOP12 wiosna 2019
Turnieje Poniedziałkowe1. Łukasz Bolek
2. Damian Dąbrowski
3. Rafał Bruzda
4. Mirosław Różyczka
Wyniki 20 turnieju cyklu wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweOstatni turniej cyklu dobiegł końca. Mam nadzieję, Ĺźe wyniki są prognostykiem na TOP'a :D

1. Jakub Biel 50
2. Damian Dąbrowski 47
3. Adam Gdula 44
4. Jakub Mikrut 41
Wyniki 19 turnieju wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkowePrzedostatni - jak się okazało - turniej za nami. I - hmmm chyba, tak mi się wydaje - pierwsze zwycięstwo Michał D. Gratki - od razu widać, Ĺźe gra ze mną w druĹźynie przynosi efekty :D

1. Michał Dymek 49
2. Jakub Biel 46
3. Dominik Wojdyła 43
4. Łukasz Bolek 40
Wyniki 16, 17 i 18 turnieju cyklu wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 16 z 20 maja 2019 r.:
1. Jan Kaczor 55
2. Rafał Bruzda 52
3. Łukasz Bolek 49
4. Adrian Piegza 46

Turniej nr 17 z 27 maja 2019 r.:
1. Łukasz Bolek 58
2. Dominik Wojdyła 55
3. Jerzy Szczebak 52
4. Tomasz Wala 49

Turniej nr 18 z 3 czerwca 2019 r.:
1. Adrian Piegza 52
2. Michał Dymek 49
3. Łukasz Bolek 46
4. Jakub Biel 43
Wyniki 13, 14 i 15 turnieju wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweWyniki skrĂłcone bo nie mam czasu :(
T13:
Rafał Bruzda
Łukasz Bolek
Mirosław Różyczka
Michał Dymek
T14:
Łukasz Bolek
Bartłomiej Gala
Damian Dąbrowski
Rafał Bruzda
T15:
Rafał Bruzda
Michał Bodnar
Jerzy Szczebak
Damian Dąbrowski
Strona 1 z 126 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
16/07/2019 21:26
13-16 Wierzbiński Dietrich Bodziony Wolanin 17-23 Łakomy Łopatka BodnarMa GalaS GalaD Apostoł Janiszewski

tomekjez
16/07/2019 21:24
4 Turniej z 15.07: 1Bruzda 2Wojdyła 3Bolek 4BodnarMi 5-6Szelest Skrzypek 7-8Dudziak Janik 9-12 Pasieczny Nowak GalaB Wala

tomekjez
15/07/2019 14:41
Dokończenie wyników z 10.07: 17-19 Urban, janiszewski, Zieliński

tomekjez
15/07/2019 13:49
Mario - standardowo o g.18

BOCHMAR
15/07/2019 07:16
Witamsmiley O której zaczynają się turnieje wakacyjne?

Archiwum